آشنایی با خودروهای برقی – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

خودرویی مانند یوز که دارای حجم کم و ابعاد کوچکی می باشد رانندگی آسان و نیاز به جای پارک کمتر و در نهایت کاهش خطر رانندگی را به همراه خواهد داشت. نکته منفی این است که جریان زیادی را به داخل باتری، مانند 100A برای یک تسلا هل می دهد. یک ایستگاه شارژر فوق العاده تسلا در زیر نشان داده شده است. انواع مختلفی از شارژر وجود دارد. در زیر به رایج ترین انواع آن پرداخته می شود. در ادامه انواع ماشین های کوبنده که شامل حرکت با برق از سقف و برق از کف و جوش میباشد آشنا خواهید شد. این نوع خود به دو صورت جوش و پرتابل قابل اجراست. از همه ي این موارد قبل, سازندگان این اتومبیل مدعی میباشند که تنها ظرف 15 دقیقه, باتری ان 80 درصد شارژ میشود. همچنین بیشتر سوپرشارژر ها باتری را تا 100٪ شارژ نمی کنند، زیرا زمان بیشتری برای شارژ باتری از 80٪ به 100٪ لازم است. ماشین شارژی برای کودکان این فرصت را فراهم می آورد تا از سنین کم با هنر رانندگی آشنا شوند و قواعد پایه آن را بیاموزند.

این خودرو که 2 نفره می باشد دارای حواشی بسیاری می باشد و به گفته حسین زیارتی مدیر شرکت پاراکس موتورز و سازنده این خودرو در ساخت یوز، برخلاف شایعات مطرح شده از قطعات چینی و غیر چینی استفاده نشده است بلکه تمام قطعات اصلی آن بر اساس پلتفرم اصلی و منبع باز رنو توییزی و استانداردهای اروپایی و مشترک با رنو از لوازم گران قیمت موتور، درایور و باتری های اروپایی ساخته شده است . پروژه یوز البته تفاوتی نسبت به اسلاف خود در پاراکس موتورز دارد و اتفاقا به عنوان اولین محصول تجاری این شرکت در سال ۱۳۹۴ در نظر گرفته شده بود تا با استفاده از پلت فرم رنو توییزی٬ بتواند پلی میان یک تیم مهندسی جوان و یک شرکت خودروسازی پیشرو در عرصه فناوری خودروهای برقی باشد. به گزارش دیلی میل، خودرو VISION EQXX در نمایشگاه CES به صورت مجازی رونمایی شد چرا که مرسدس یکی از شرکت هایی بود که به خاطر نگرانی های ناشی از ویروس کرونا ترجیح داد به صورت حضوری در این نمایشگاه حضور نداشته باشد. آپشن های ماشین شارژی شامل، نی نی لای برای نوزادان، پخش ام پی تری، مانیتور که توانایی پخش بیشتر فرمت هایی ویدئویی رایج را دارد می شوند.

چناچه پیست بخواهد در طبقات مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی شود حتما باید زیر شاسی کشی های پیست، فنر هایی با قطر ۷ سانتی متر کار شود تا از انتقال ضربه به سقف طبقه پایین جلوگیری شود همچنین این فنر ها وزن صفحات سنگین پیست را تحمل خواهند کرد. EQXX از انرژی خورشیدی استفاده می کند و با مواد بازیافت شده و پایدار از لحاظ محیط زیست نظیر الیاف قارچ، کاکتوس آسیاب شده و مواد دورانداختنی مثل تکه های غذا طراحی شده است. جواب این سوال رو باید از مهندسان طراحی موتورهای احتراق داخلی بپرسین. به نسبت طراحی و رنگ قابلیت تفکیک ماشین شارژی پسرانه و ماشین های شارژی دخترانه نیز وجود دارد. قیمت ماشین یوز تقریبا 600 میلیون تومان می باشد ولی از سوی هیچ منبع رسمی تایید نشده است و این مبلغ طبق آخرین پیگیری های نرخ قیمتی در نظر گرفته شده است. با 600 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ مشاهده وسیله نقلیهای جدید با شکل و ساختار جالب خود در سطح شهر، بحث داغی پیرامون آن شکل داد از جمله اینکه این ماشین کوچک برقی چه مشخصات و ویژگیهایی دارد و حالا این سوال در مرکز توجهات قرار گرفته که «یوز» خودرو محسوب میشود یا موتور سیکلت؟

باتری های این ماشین ها قابل شارژ می باشد، دارای یک آداپتور برای شارژ ماشین و یک ریموت کنترل برای بدست گرفتن کنترل حرکت ماشین توسط والدین می باشد. اگرچه ماشین برقی بنز هنوز یک طرح مفهومی است، اما رکورد پیمودن طولانی ترین مسافت با یک شارژ را در اختیار دارد؛ لوسید ۸۳۵ و تسلا ۶۴۷ کیلومتر را با یک بار شارژ طی می کنند. خودرو­های برقی در واقع همان خودرو­های احتراق داخلی هستند که با موتورشان با یک موتور الکتریکی جایگزین شده است، منبع انرژی الکتریکی در این خودرو­ها می­تواند باتری، پیل سوختی و ابر خازن باشد. اولین خودروی برقی یوز، که بر سر زبان ها افتاده است و به عنوان یک خودرو چهار چرخ بین خودرو و موتورسیکلت قرار دارد و به صورت دست ساز به مشتریان عرضه می شود. شارژر سطح 3: شارژر های سطح 3 تعویض کننده های مسابقه های ورزشی هستند، از آن ها به عنوان شارژر های فوق العاده یا شارژر های سریع نیز یاد می شود. این شارژر ها مدت زمان زیادی طول می کشد تا باتری ها را شارژ کنند، زیرا آن ها در 120 ولت AC کار می کنند، آن ها این ولتاژ 120 ولت را به DC تبدیل می کنند و از آن برای شارژ باتری استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید