آشنایی با خودروهای برقی – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

پیش از ادامه مطالعه مقاله حاضر از طریق کلیک بر روی عبارت “صفحه اصلی “ خانه شوید. اگر شما هم مانند اکثر پدر و مادرها قصد خرید اسباب بازی ماشین برقی برای کودکتان دارید با ما همراه باشید تا در ادامه این نوشته با انواع مختلف این ماشینها، قیمت و نحوه خرید آنها آشنا شوید. فاکتورهایی که بر قیمت ماشین شارژی تأثیر دارند شامل برند، نوع موتور، سایز و طرح ماشین هستند. پس از گذشت 5 سال، بالاخره هفته پیش یوز توانست مجوز لازم برای شماره گذاری را دریافت کند و با پلاک موتورسیکلت راهی خیابان ها شود؛ اما همانطور که بالا توضیح داده شد، این پلاک گذاری به عنوان موتور سیکلت، برای تسهیل شماره گذاری این وسیله نقلیه ها صورت گرفته و به این دلیل است که هنوز دسته مخصوصی برای خودروی برقی -به عنوان وسیله ای با کاربری بین موتور سیکلت و خودروی معمولی- تعریف نشده است. این خودروی کوچک می تواند با برق معمولی شارژ شود و با هر بار شارژ حدود ۱۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند.

EK1 به ۶ تا ۸ ساعت زمان نیاز دارد تا بتواند با برق خانگی شارژ کامل شود. حداکثر سرعت این ماشین ۹۰ کیلومتر بر ساعت است. تا اینجای فهرست، حداکثر سرعت خودروها روی عدد 250 قفل شده بود، اما در ادامه سرعتهای بالاتری را خواهیم دید. به همین دلیل در مصاحبه ای جدید مدیرعامل جتکو اعلام کرده که کار ما کپی برداری از خودروهای خارجی نیست و فقط می خواهیم مهندسی معکوس روی این خودروها انجام دهیم تا یک خودروی تمام برقی بومی سازی شده با استانداردهای روز دنیا ارائه کنیم. اگر یک وسیله نقلیه هم از طریق برق و هم از طریق گاز کار کند، این یک وسیله هیبریدی است، اگر فقط با برق کار کند آن را خودروی الکتریکی می نامند.خودرویی که هیچ مخزن سوختی ندارد مطمئناً خودروی الکتریکی است. ضمناً یکی دیگر از موارد مهم در خرید ماشینهای اسباب بازی برقی توجه به نوع باتری و نحوه شارژ آن است. بهتر است در هنگام خرید برای کسب اطلاعات لازم، سؤالاتی در مورد میزان شارژ اولیه و مدت زمان لازم برای شارژ کردن ماشین، میزان نگهداری شارژ ماشین و مواردی از این قبیل را از فروشنده بپرسید.

رانا برقی ۱۲۲ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور دارد و با هر بار شارژ می تواند ۲۲۰ کیلومتر مسافت را طی کند. اولین محصول تمام برقی کارمانیا یک ماشین سدان با ابعاد کوچک است که حدود 60 اسب بخار قدرت دارد و با هر بار شارژ می تواند حدود ۳۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند. شرکت Kuhn Schweitz بر روی این کامیون برقی سبز رنگ، یک باتری 600 کیلووات ساعتی نصب کرده که برای قدرت دهی به شش ماشین برقی تسلا مدل اس کافی است. مدیرعامل جتکو همچنین اعلام کرده که پروژه های مختلفی در زمینه تولید و بومی سازی کامپیوتر مرکزی خودرو ECU در دستور کار شرکت قرار گرفته و به زودی ایسیوهای کاملاً ایرانی تولید خواهند شد. این فروشگاه تمامی انواع مختلف ماشینهای برقی را در طرحها و استایلهای متنوع با رنگهای جذاب و بینظیر و در جدیدترین و منحصربهفردترین مدلها برای شما گردآوری کرده است.

بنابراین با ما همراه باشید تا انتخاب کنید کدام ماشین برای فرزند شما مناسب است. اگر فضای منزل شما بزرگ است یا حیاط مناسب برای بازی دارید میتوانید از اتومبیلهای سایز بزرگتر برای فرزند خود تهیه کنید. اگر به دنبال یک ماشین الکتریکی برای فرزند خود هستید که تقریباً در هر شرایطی به کار بیاید و دارای تمام ویژگیهای ایمنی لازم باشد، میتوانید از جیپهای سواری استفاده کنید. پایداری: همانطور که خودروی الکتریکی بسیار محبوب می شود، بخش انرژی های تجدیدپذیر نیز محبوب هستند. باید دید بالاخره کدام یک از پروژههای گفته شده عنوان واقعی اولین خودرو تمام الکتریکی ایران را از آن خود میکند و وارد بازار می شود. جالب است بدانید که این اولین بار نیست که خبر از عرضه خودروی تمام الکتریکی ایرانی بیان شده و در چند سال گذشته ماشین های مختلفی با عنوان اولین خودروی تمام الکتریکی ایران رونمایی شدهاند و قرار بوده به زودی وارد مرحله تولید انبوه شوند اما از آنها خبری نیست. نحوه ساخت ماشین باید به گونهای باشد که در تمام مدت بازی کودک خطری او را تهدید نکند. البته خوبی این ماشینهای امن و باکیفیت این است که کودک شما میتواند با خیال راحت با ماشین اسباب بازی برقی خود در پارک نیز ماشین سواری کند، بدون اینکه هیچ خطری او را تهدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید