آشنایی با خودروهای برقی – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

این باتریها حداقل تا ۱۶۰هزار کیلومتر نیاز به تعویض پیدا نمیکنند .اما اگر زمان تعویض آنها فرا برسد هزینهی سرسام آوری را به صاحب ماشین تحمیل خواهند کرد. بدون این دسته جابهجایی ماشین شارژی کودک بسیار سخت خواهد بود. طبق استانداردهای جهانی، این محصول چهار چرخ ۲ نفره در کلاس «کوادری سایکل» یا «چهارچرخه» (quadricycle) دسته بندی میشود که در این گزارش بیشتر با آن آشنا میشویم. تا اینکه بعد از گذشت ۱۰ سال و در سال ۲۰۰۲، در دستورالعمل «2002/24/EC» بین چهار چرخه های سبک و سنگین (دسته های L6e و L7e) تمایز قائل شد و تعریفی جدید درباره آن ارائه کرد. چهار موتوره: در واقع می توان گفت این مدل نسل جدید ماشین های شارژی هستند، دارای چند سرعت می باشند که کودک شما می تواند به وسیله دنده سرعت ماشین را به دلخواه کم و زیاد کند. ۵- نمایشگر جهت اطلاع از میزان شارژ باقیمانده ماشین برقی. البته خودرو برقی کراس اوور آینده اولین تلاش این شرکت برای ساخت SUV و ارائه آن به بازار نیست. اگر این موارد نادر را در نظر نگیریم، تجزیه و تحلیلها نشان داده است که احتمالاً آتش سوزی خودروهای برقیها بیشتر از خودروهای بنزینی نیست. جالبه که بدونین امروز نام تسلا که بهعنوان ارزشمندترین برند خودروی جهان شناخته میشه – تا قبل از اون، تویوتا باارزشترین برند بود – اولین تولیدکننده انبوه خودروهای برقی نیست.

در دی ماه سال ۱۳۹۶ از خودرویی تحت عنوان ساینای برقی رونمایی شد و قرار بود اولین خودرو تولید انبوه برقی ایران باشد. دوست و همکار دیرینه من دکتر Samuel Graham نیز از زاویه دیگری، تجربه صرفه جویی در هزینهها توسط خودروی برقی را به اشتراک گذاشت. شرکت خودرو سازی چینی هوزون «Hozon» یکی از تولیدکنندگان خودروهای برقی در چین است که به دلیل قیمت متوسط و هزینه های پایین برای وسایل نقلیه الکتریکی، در مناطق کم درآمد محبوبیت بیشتری کسب کرده است. امروزه از این موتور ها در ماشین های گلف استفاده می شود که تصویر آن در زیر نشان داده شده است. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، داشتن ماشین شارژی آرزوی هر کودکی است زیرا علاوه بر ارضای حس بزرگسالی او را با تجربه تازه و هیجانانگیزی همچون رانندگی آشنا میسازد. به هر حال، این ابتکار توسط خودروسازانی که تأثیر احتمالی این خودروها را بر کاهش گازهای گلخانهای را تشخیص دادند، پشتیبانی شده است. ۱۳- صدای استارت موتور به همراه صدای کارکرد آن که در تداعی تجربهای بسیار ملموس و واقعی از هدایت خودرو برای کودک تاثیرگذار است. ۱۱- مجهز بودن ماشین برقی کودک به سیستم صوتی با امکان پخش موسیقی یا قابلیت اتصال به بلوتوث و گوشی همراه.

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید ماشین شارژی مناسب آشنا شدیم. علاوه بر این کودکو سعی کرده است تا انواع و اقسام ماشینهای اسباب بازی برقی را در قیمتهای متنوع مناسب برای هر نوع بودجهای فراهم کند تا شما والدین گرامی بتوانید با توجه به نیاز و علاقه کودک خود ماشین مورد نظرتان را از میان مدلهای گوناگون پیدا کنید. ۶- کمک فنر برای ماشین برقیهایی که در بیرون از خانه مورد استفاده قرار میگیرند حائز اهمیت بیشتری است، زیرا علاوه بر تجربه سواری نرمتر و مهیجتر مانع از آسیب به کمر و زانوی کودک میگردد. بسته به اینکه کودکتان طرفدار ماشینهای شاسی یا سرعتی همچون فراری، پورشه، بی ام دابلیو است یا حتی به نمونه ماشینهای مخصوص طبیعتگردی همچون جیپ و ماشینهای آفرود علاقمند است، میتوانید در میان دو گروه ماشین شارژی پسرانه و ماشین برقی کودک دخترانه دست به انتخاب بزنید. تحقیقات خود من نشان میدهد که تقریبا افزایش ۴۵ تا ۱۰۰ دلار در ماه را میتوان انتظار داشت، هرچند که ممکن است این هزینه که بر اساس تخفیفهای ارائه شده توسط شرکت برق من است، برای دیگران متفاوت باشد. خوب پس چرا این امکان را با یک سه چرخه، ماشین یا موتور شارژی بی خطر و ایمن که که حس مشابهی به آنها میدهد برایشان فراهم نکنیم؟

در بعضی از مدلها، این موتور علاوه بر تامین انرژی جنبشی، علمیات احیاکنندگی از طریق ترمز را نیز انجام میدهد. ۷- کمربند ایمنی علاوه بر جنبه ایمنی از جهت آشنایی کودک با قوانین و ایجاد روحیه منطبق با هنجارهای اجباری اجتماع تاثیرگذار است. ۴- قفل ایمنی جهت ممانعت از روشن شدن ماشین شارژی کودک در زمان شارژ زیرا استفاده از این وسیله در زمان شارژ بسیار خطرناک است و به جهت ایمنی بیشتر کودک در برابر آسیب احتمالی استفاده از این قفل بسیار راهگشاست. در این فیلم کاردستی ماشین برقی آموزش داده می شود،در این ویدیو با استفاده از لوازم ساده می توانید یک ماشین برقی بسازید.روش ساخت موتور برقی و نحوه انتقال قدرت به چرخها به سادگی توضیح داده شده است.نوجوانان و افراد علاقمند به ساخت تجهیزات خلاقانه می توانند از این کاردستی ایده بگیرند و تجهیزات دیگری بسازند. علاوهبراین، از بهترین لذتهای زندگی، سوار شدن کنار یه کوچولو تو ماشین برقی شهربازیئه. همچنین شما می توانید اجزای مختلف یک خودرو مانند فرمان، دنده و چراغ های راهنما را با خرید ماشین برقی به فرزندتان آموزش دهید. ۱- تعداد موتور در ماشین برقی کودک معمولاً از یک تا چهار موتوره متغیر است و تاثیر بسیار زیادی در توان حرکتی، سرعت، قدرت و تحمل وزن کودک توسط ماشین میگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید