آشنایی با خودروهای برقی – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

هیچ کس انتظار نداشت, خودروساز آلمانی خودروهای لوکس هم به حوزه فرآوری ماشین هاي برقی وارد شود اما مرسدس با مدل Genereation EQ که یک مدل مفهومی SUV با قدرت 400 اسب بخار هست به این بازار شدیداً رقابتی پای گذاشته هست. درست است که خودروهای الکتریکی آلودگی را مستقیما وارد جاده نمیکنند، اما برقی که شما برای شارژ هر وسیله نقلیه الکتریکی استفاده میکنید از نیروگاههای برقی که از سوختهای فسیلی برای تولید الکتریسیته استفاده میکنند، تامین میشود. این وسیله بازی برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان مناسب میباشد.محصولات شهربازی بطور کلی به دو دسته ی شهربازی فضای باز و سرپوشیده تقسیم می شود. دو موتوره: دومین سری ماشین های شارژی می باشند، دارای دو موتور هستند، و معمولا سرعت آن ها ثابت است و قابل تغییر نیست، دارای یک دنده هستند که کودک شما فقط قادر به جلو و عقب رفتن می باشد. این ماشین ها قدرت بیشتری دارند و در بعضی مدل ها برای حمل دو کودک مفید می باشند. نوعی وسیله نقلیه برای بازی کودکان می باشد، که دارای باتری و موتور الکتریکی است، این ماشین ها انرژی مورد نیاز برای حرکت را از باتری و نیروی لازم برای حرکت را از موتور الکتریکی بدست می آورند.

هرچند در این ماشین برقی ایرانی به جای موتور درون سوز کارت از موتور برقی استفاده شدهاست و فنربندی نیز به شکل محسوسی نرمتر از خودروهای کارتینگ احساس میشود. امروزه شاهد رشد روزافزون خودروهای برقی و جایگزین شدن آنها به جای انواع ماشینهای احتراقی هستیم؛ زیرا که صنعت خودروسازی جهان، تصمیم بر جایگزین کردن سایر منابع انرژی به جای سوخت طبیعی گرفته است. یکی از این مزایا این است که در مقایسه با خودروهای بنزینی قطعات کمتری در آنها به کار برده شده است. هرچند باتری خودروهای الکتریکی قیمت بالایی دارد، اما با پیشرفت هرچه بیشتر فناوری، این باتریها روز به روز ارزانتر میشوند. کارشناسان خودرو گفتند اگرچه این خودرو در مورد باتری، برد و عملکرد به وضوح از تسلا عقب است، اما راحتی و قیمت پایین آن را به یکی از پرفروش ترین وسایل نقلیه جدید برقی در چین تبدیل می کند. دلایل زیادی وجود دارد که شما کمکم آماده تبدیل وسایل نقلیه بنزینیتان به الکتریکی شوید. برای شارژ خودروی الکتریکی کافی است وسیله نقلیه را به شارژر سریع متصل کنید و یک فنجان قهوه بنوشید. اما قبل از خرید دانستن نکاتی در مورد این نوع اسباب بازی ضروری است برای همین ما در اینجا قصد داریم توضیحاتی در مورد ماشین شارژی و انواع مدل ها و مزیت های این اسباب بازی محبوب که معمولا برای سنین ۲ تا ۸ سال کاربرد دارند ارائه کنیم تا والدینی که قصد خرید ماشین شارژی دارند با اطلاعات کافی و مناسب بتوانند یک انتخاب خوب و مناسب برای کودکشان داشته باشند.

این باعث می شود که شارژر ها به یکی از اجزای پرکاربرد تبدیل شوند. این نسخه رکورد درگ ۱۰.۸ ثانیه را نیز در کارنامه خود دارد. خودروی الکتریکی / Electric Car به خودرویی میگویند که یک یا چند موتور الکتریکی داشته باشد و انرژی خود را از باتریهای قابل شارژ تأمین کند. این موتورها با داشتن تنها یک موتور جزو ضعیف ترین ماشین های شارژی به حساب می آیند. ماشین الکتریکی در بسیاری از موارد شبیه ماشین بنزینی و گازوییلی است و تنها تفاوت موجود جایگزینی موتور احتراق با یک باتری قابل شارژ میباشد. خودرو این مخترع، یک قاب چوبی ساده بود که با موتور الکتریکی به حرکت درمیآمد. استفاده از خودروهای الکتریکی در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی، آسانتر و مناسبتر از نمونههای بنزینی بود. اگر قرار است از ماشین شارژی برای مدت طولانی استفاده نکنید بهتر است. این قابلیت برای جلوگیری از صدمه دیدن کمر و زانوهای کودک توصیه است. توان باتری با ظرفیت باری که ماشین برقی کودک می تواند حمل کند، رابطه مستقیم دارد. چهار موتوره: در واقع می توان گفت این مدل نسل جدید ماشین های شارژی هستند، دارای چند سرعت می باشند که کودک شما می تواند به وسیله دنده سرعت ماشین را به دلخواه کم و زیاد کند.

میزان کلی مصرف انرژی در این نوع خودروها نیز کم است. با این حال اگر بتوانیم انرژی الکتریسیته را از منابع انرژی تجدیدپذیری مثل باد و انرژی خورشیدی تولید کنیم، میزان آلودگی تولید شده بسیار ناچیز خواهد بود. مصرف انرژی EQXX که کارآمدترین خوروی مرسدس بنز تا کنون لقب گرفته، کمتر از ۱۰ کیلووات ساعت در هر ۱۰۰ کیلومتر است. این خودرو که محدوده طی مسافت آن ۲۴۳ کیلومتر و حداکثر سرعت آن ۱۵۰ کیلومتر در ساعت است، میتواند در ۲/۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. استفاده از ماشین شارژی کودک یکی از انتخاب های جذاب و به روز است که کودک شما را ساعت ها سرگرم می کند و در سایزها و مدل های مختلفی که بصورت شارژی با برق شهری قابل شارژ و استفاده هستند در بازار موجودند. البته لازم به ذکر است که میزان خالی کردن شارژ ماشین و شارژ شدن دوباره آن به متغیرهای مختلفی بستگی دارد. خودروهای دارای موتورهای احتراقی از انواع مختلفی از اجزای متحرک استفاده میکنند که معمولاً بعد از مدتی فرسوده میشوند. این وسیله بازی با اینکه زمان کوتاهی برای استفاده دارد اما به دلیل آدرنالین بالا و رقابتی که برای افراد ایجاد میکند شما را بارها و بارها به سمت استفاده از این وسیله مهیج تشویق میکند.

دیدگاهتان را بنویسید