آغاز ثبت‌نام آزمون‌های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان داروسازی

0 59ثبت نام آزمون‌های ارزشیابی و ارتقاء دانش‌آموختگان داروسازی خارج از کشور از آغاز شد.

به گزارش ایسنا، فرایند ثبت‌نام آزمون‌های ارزشیابی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از امروز یکشنبه اول مرداد ماه آغاز شده و تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۴ مردادماه ادامه دارد. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این آزمون در روز پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ماه برگزار می‌شود. 

داوطلبان پیش از نام نویسی اینترنتی، ابتدا باید در پایگاه اینترنتی مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده دهند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی تأیید شده باشند، واجد شرایط شرکت در آزمون ارزشیابی/ ارتقاء هستند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی:

تصاویر اسکن شده، مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد؛ جزو مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام به حساب می‌آید. 

همچنین ارائه کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران (مدرک پیش نیاز بر اساس مدرک اخذ شده در خارج از کشور، اعم از دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیش دانشگاهی و …)، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت، گذرنامه های جدید و زمان تحصیل و عکس ۳×۴ برای ثبت‌نام ضروری است. 

در صورتی که مدرک دریافتی، فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه پایان نامه تحصیلی به همراه تأییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خلاصه ای از رساله به زبان فارسی، CV، مقالات منتشره و کلیه فعالیت های پژوهشی الزامی است. ارائه ترجمه رسمی کلیه مدارک، چنانچه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.