ارسال فوری جدیدترین عروسک های وارداتی – چیچیلاس

عروسکهای روسی نوعی عروسک پارچهای هستند که داخل آنها با استفاده از پلی استر پر میشود. این عروسک ها آنقدر محبوب هستند که در هر سنی ممکن است بتوانید آن را در اتاق افراد پیدا کنید و شرکت ها و کارگاه های تولیدی هم خوب این قضیه را می دانند و از آن استفاده میکنند. کودکان ممکن است با گِل شکلهای مختلفی مانند عروسک، مجسمه های کوچک انسان و حیوان را بسازند، صورت را چین دار کنند تا نشاندهندۀ نگرانی باشد، یا ممکن است عروسک را ببوسند و یا به آن ضربه بزنند. گروههای سنی مختلف به شکل متفاوتی با عروسکها بازی میکنند، بنابراین عروسکی که ممکن است برای یک کودک نوپا مناسب باشد احتمالاً برای کودک 6 ساله جذابیت ندارد. این اسباب بازیهای در تنوع مختلف و با وسایل گوناگون تولید میشود که در طراحی آنها دقت بسیاری صورت میگیرد. به گزارش ایلنا، مجید قادری (کارشناس حوزهی اسباببازی و عروسک) داور هفتمین دوره جشنواره کالاهای فرهنگی گفت: به عنوان کشوری که سابقهی طولانی در فرهنگ و هنر دارد و شخصیتهای متعددی در ادبیات از اساطیر مختلف داریم، معتقدم خیلی از این اساطیر میتوانند مناسب دنیای امروز بازطراحی شده و به عنوان عروسکهایی با تولید انبوه و صنعتی در اختیار مخاطبان قرار بگیرند.

پس توجه به ایجاد ساختار تبدیل شخصیتهای فرهنگی ایرانی به عروسکهای صنعتی و ایجاد شیوهها و روشهای تولید صنعتی یکی از خلاهای بزرگی است که بایستی به آن توجه میشده، اما این اتفاق رخ نداده است. بسته بندی بزرگی که شامل این عروسک هاست معمولاً مجموعه ای از اقلام مازاد و ناهمخوان با شرایط سنی بچه هاست. هر گونه کپی برداری از مطلب بدون دادن ارجاع با لینک مستقیم به سایت چیچیلاس مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای پیگرد قانونی دارد. چند دهه ای بعد از جنگ جهانی با تغییر نسل، بچه هایی که خاطره تلخ جنگ را به یاد داشتند و حالا خودشان پدر و مادر شده بودند، سعی کردند حتی غباری از سختی هایی که خودشان کشیده اند هم از کنار کودکانشان رد نشود. همانطور که مراقبت از عروسک، مسئولیت پذیری را به آنها آموزش می دهد، همدردی با اطرافیان هم به آنها می آموزد. عروسک، دقیقا بخش جداناپذیری در زندگی کودکان است و تقریبا نیمی از کودکان از سنین ۴ ماهگی به بعد به ارتباط میان این اسباببازیها با خودشان پی میبرند. افرادی که درباره پیشینه عروسک های ایرانی تحقیق کرده اند نکته جالبی مطرح می کنند؛ در برخی موارد سازنده عروسک، سعی کرده آن را شبیه و همسان با شرایط کودک بسازد.

یک نکته جالب؛ شرکت های تولید کننده عروسک معلول، خدمات جالبی باید داشته باشند. اینجا اما اتفاق جالبی افتاده که کم جای تحسین ندارد؛ ورود به موقع و صحیح خیریه ها به ماجرا. بیش از سه چهارم هزینه توسط خیریه ها پرداخت می شود. » با ادبیاتی مانند این تقبیح و نقد کرده اند: نسبت به نزدیک شدن افراد بزرگسال به فرزندانمان سختگیری داریم غافل از اینکه این عروسک ها با ویژگی های کاملاً بزرگسالانه، بچه ها را از دنیای کودکی دور می کنند. به دخترها بگوییم «پسرها هم گریه میکنند» تا زنان و مردانی تربیت کنیم تا به جای اولین راه چاره «جدایی» با درک متقابل یکدیگر زندگی را بسازند نه آن که آن را نابود کنند. جملاتی مانند پرسش های بالا را بعضی والدینِ کودکان معلول و توانیاب آنقدر پرسیدند تا به نتیجه رسیدند. در طول سال اول، نوزادان واقعاً توانایی حرکتی و شناختی ندارند تا بتوانند بهآرامی عروسک خود را نوازش کنند یا با عروسک بازی کنند . با توجه به بانک اعضاء و لوازم جانبی متنوع و مجهزی که دارند، همچنین والدین می توانند با سفارش قطعات، عروسک قبلی کودک را در خانه به عروسک همسان با او تبدیل کنند.

همچنین میتوانید با فرزند خود بنشینید و اجازه دهید او تصمیم بگیرد. آنها همچنین از ناپدید شدن غذای خود و کار نکردن دوربین بازدیدکنندهها در اکثر مواردی که میخواهند از مندی عکس بگیرند، خبر دادهاند. اصلا چه فایدهای برای آنها دارد؟ در پایان برای ثبت سفارش بر روی گزینه تسویه حساب کلیک کنید. بهانه می گیرد؛ تمام دوستانش را اسم می بَرد که روی پای خودشانند. عروسک یادداشتهایی را مینوشت که در آنها درخواست کمک میکرد. میتوانید آنها را هدیه بدهید. جزئیات، ویژگی یا نقصان ظاهری طفل را در عروسک هم ایجاد می کرده. نسل جدید و متفاوت عروسک های قرن حاضر یا به همت خودشان یا بعضی شرکت ها روانه بازار شد؛ عروسک های «معلول» و «همسان» با شرایط کودکان معلول. برای مثال «ماریا کنت لی» استرالیایی، عروسک هایی به نام «امید» روانه بازار کرد. معلمان باتجربه رفتارهایی مانند ضربه زدن به عروسک را البته تا حد مشخصی در نقش بازی کردن کودکان به عنوان راهی برای کنار آمدن کودکان با هیجانات شدید تحمل می­کنند، در حالی که این رفتارها را در زندگی واقعی تحمل نمی­کنند. کودک «داون» وقتی می بیند بین عروسک هایش هم تنهاست چه حالی دارد؟ عروسک های معلول حتی بین دیگر خانواده ها هم با استقبال روبرو شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید