اعطای تسهیلات۳۶۰میلیارد ریالی اشتغال زایی به عشایر استان تهران/ارائه وام باسود ۴درصد توسط۳ بانک

0 46مدیر امور عشایر استان تهران از اعطای تسهیلات ۳۶۰ میلیارد ریالی اشتغال زایی به عشایر استان تهران خبر داد و گفت: تاکنون اعتباری معادل ۳۶۰ میلیارد ریال با همکاری بانک‌های عامل به عشایر پرداخت شده است.

فرشید ذبیحی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند اعطای تسهیلات به عشایر استان تهران گفت: یکی از مهمترین مأموریت های دولت سیزدهم اعطای تسهیلات ارزان قیمت در راستای حمایت و افزایش تولید و توانمندسازی جامعه عشایری است که در این راستا در سال‌جاری بیش از ۱۰۰۰ خانوار عشایری از این تسهیلات بهره مند شدند.

وی افزود: هم اکنون ارائه تسهیلات بانکی با همکاری بانک های صادرات، ملت و ملی در حال انجام است و بطور میانگین به هر خانوار عشایری ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بانکی با سود ۴ درصد تخصیص پیدا می کند.

مدیر امور عشایر  استان تهران ادامه داد: این تسهیلات در جهت حمایت و تثبیت دامداری و افزایش سایر تولیدات عشایری همچون کشت و توسعه گیاهان دارویی و توسعه صنایع دستی پرداخت خواهد شد که عشایر متقاضی می‌توانند با مراجعه به دفاتر شرکت‌های تعاونی عشایری شهرستان های خود نسبت به تحویل و تکمیل مدارک اقدام کنند.

وی تأکید کرد: تاکنون استقبال عشایر از این تسهیلات بانکی مطلوب بوده و با همکاری بانک‌های عامل تلاش شده که این تسهیلات بانکی با حذف تشریفات اداری زائد در اختیار عشایر قرار گیرد.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.