امیرسرلشکر موسوی: نسل کشی در غزه ماهیت واقعی و ادعاهای حقوق بشری آمریکا را نشان داد

0 8فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه اقدامات وحشیانه‌ای که این روزها در نوار غزه انجام می‌شود، کوچک‌ترین ارزش نظامی ندارد، گفت: این جنایات، اقدامات وحشیانه و نسل‌کشی در غزه، یک بار دیگر ماهیت واقعی آمریکا و ادعاهای حقوق بشری شیطان بزرگ را نشان داد و مجدداً مسئله فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام و حتی دنیا مطرح کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح ۷۴۴ واحدی منازل سازمانی نیروی زمینی ارتش با عنوان مهر ولایت در سقز، بانه و چند شهر دیگر کشور، با اشاره به عملیات طوفان‍الاقصی، گفت: ۱۵ مهر و عملیات طوفان‍ الاقصی نقطه عطفی در مبارزات آزادی بخش فلسطین بود که اضمحلال رژیم نحس و کودک‍کش صهیونستی را سرعت بخشید.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند: شکست رژیم صهیونیستی در ۱۵ مهر قابل ترمیم نیست، افزود: این اقدامات وحشیانه‍ای که  این روزها در نوار غزه انجام می‌شود، کوچک‍ترین ارزش نظامی ندارد؛ بمباران هوایی بر روی مردم بی دفاع، بی‌پناه و بی‌سلاح در خانه، مدرسه، اماکن عمومی، بیمارستان و… به اندازه یک ثانیه‍ای که آن مردان بزرگ موانع اطلاعاتی و عملیاتی این رژیم منحوس را درهم کوبیدند و عبور کردند، نیست و آن شکست را نمی‌تواند ترمیم و جبران کند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: این جنایات و اقدامات وحشیانه و نسل‌کشی در غزه، یک بار دیگر ماهیت واقعی آمریکا و ادعاهای حقوق بشری شیطان بزرگ را نشان داد و مجدداً مسئله  فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام و حتی دنیا مطرح کرد.

 وی با تاکید بر اینکه  عملیات طوفان‍الاقصی، مقاومت جانانه این روزهای مردم غزه و حمایت‌های آزادی‍خواهان جهان، قدرت خداوند و برندگی شمشیر مظلومیت مقتدر را یکبار دیگر نشان داد، تصریح کرد: نابودی کامل رژیم صهونیستی زودتر اتفاق خواهد افتاد و این خانه عنکبوت فرو خواهد ریخت و ما هم به این مسئله امیدوار هستیم.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه، ضمن تشریح اقدامات ارتش در احداث منازل مسکونی و سازمانی برای کارکنان ارتش، گفت: نیروی زمینی ارتش در امر ساخت مسکن ویژه همکاران پیشرو بوده و امیدواریم در یک برنامه پنج ساله بتوانیم مشکلات مسکن کارکنان را برطرف کنیم.

وی افزود: در قالب این طرح، حل مشکل مسکن همرزمان عزیز با سنوات ۲۵ سال و بالاتر در اولویت قرار دارد و نیز برنامه‌ریزی شده تا با ساخت ۶۰ هزار واحد مسکن شخصی دغدغه مسکن کارکنان ارتش برطرف شود.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.