بررسی ابعاد حادثه تروریستی شاهچراغ در کمیسیون امور داخلی

0 23سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی ابعاد حادثه تروریستی حرم شاهچراغ با حضور وزیر کشور و استاندار شیراز در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

ولی الله بیاتی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون وزیر کشور و استاندار شیراز حضور یافتند و ابعاد حادثه تروریستی حرم شاهچراغ مورد بررسی قرار گرفت. نمایندگانی از دستگاه های امنیتی نیز در این نشست حضور داشتند. هم گزارشی از ابعاد حادثه ارائه شد و هم اقداماتی که از قبل انجام شده بود. 

وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه فرد تروریست از قبل در نزدیکی حرم خانه گرفته بود و توانسته بود سلاح و مهمات خود را وارد کند. برنامه گسترده ای داشتند اما موفق نشدند آن را انجام دهند. در این نشست نقطه نظرات گفته شد و در نهایت بنا شد تا لایحه ساماندهی اتباع بیگانه حتما تعیین تکلیف شود تا ورود و خروج اتباع خارجی به کشور کنترل شده باشد. 

نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از طرف دیگر قرار شد امکانات لازم مانند دوربین در اطراف این اماکن برای کنترل بیشتر رفت و آمدها نصب شود. کمیسیون عمران این موضوع را دنبال خواهد کرد. انجام اقدامات پیشگیرانه بسیار مهم است و امنیت اماکن مذهبی باید برای مردم تامین شود. 

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.