برپایی پاویون ملی دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه ملزومات پزشکی هند

0 53مرکز تجاری ایران – هند با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان را در نمایشگاه مدیکال هند برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه مدیکال هند که از ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی دهلی‌نو برگزار می‌شود، تشکیل می‌شود.

با توجه به ظرفیت قابل توجه شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه‌ Medical equipment مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در پاویون این نمایشگاه حمایت می‌کند.

همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری از شرکت‌ها به صورت حضور مستقل و بعد از نمایشگاه حمایت می‌کند.

بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و پیش‌بینی بازدید ۳۰ هزار نفر از اقصی نقاط دنیا بر اعتبار این نمایشگاه خواهد افزود.

این نمایشگاه امسال در حوزه‌های تجهیزات تنفسی، تجهیزات جراحی، تجهیزات و دستگاه‌های اتاق عمل، تجهیزات گازهای پزشکی، تخت‌های بیمارستانی، رادیولوژی و موارد تخصصی دیگر فعالیت دارد.

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه به همراه نشست‌های B2B خواهد بود.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، مرکز تجاری ایران – هند پیش از برگزاری نمایشگاه اقدام به شناسایی ظرفیت‌های موجود برای هر شرکت متناسب با تولیدات آن می‌کند. در این اقدامات مرکز تجاری ایران-هند برای هر شرکت یک پروژه مستقل ایجاد می‌کند که طی آن، فرآیند جستجو و انطباق شرکت‌های هندی با محصول ایرانی شروع می‌شود و در نهایت برای هر شرکت ایرانی، سه متناظر هندی تعهد می‌شود. متقاضیان حضور در این پاویون می‌توانند تا هفتم مرداد ۱۴۰۲ از طریق سایت کریدور صادرات  به نشانی https://tesc.ir/service/8/1 اقدام کنند. همچنین جهت طرح هرگونه سوال می‌توانند با مرکز تجاری ایران – هند به شماره‌ تلفن ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۶۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.