برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی در زمان مقرر

0 42دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی و معاون امور دانشگاهی دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند از برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی در زمان مقرر خبر داد.

دکتر بابک ثابت‌ دیوشلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فرایند برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی از روز یکشنبه، پنج شهریور ماه برگزار می‌شود و برگزاری امتحانات در روز شنبه، ۱۸ شهریور ماه به ایستگاه پایانی می‌رسد. 

وی در پاسخ به این پرسش «گفته می‌شود که دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند برای برگزاری امتحانات پایان‌ترم به جمع‌بندی نهایی نرسیده است. آیا چنین مسئله‌ای صحت دارد؟» اظهار کرد: خیر، امتحانات در زمان مقرر شده برگزار می‌شود. 

به گزارش ایسنا، فرصت اولیه ثبت‌نام ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی از ۱۰ تیر آغاز شد و تا ۲۰ تیرماه ادامه داشت. پس از اتمام فرایند ثبت‌نام، فرصت نام‌نویسی تا ۲۷ تیر ماه تمدید شد. دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند با انتشار اطلاعیه‌ای در روز ۲۶ تیر ماه از توقف ثبت‌نام ترم تابستانی مجازی برای دانشجویان علوم پزشکی خبر داد. پس از رفع محدودیت‌های به وجود آمده، فرصت مجدد ثبت‌نام ترم تابستانی مجازی دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند از دوشنبه ۲۶ تیر آغاز شد و تا شنبه ۳۱ تیر ماه ادامه داشت. 

ترم تابستانی برای دانشجویان رشته‌های دکترای عمومی، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی با دو اولویت برگزار شد.

این اولویت‌ها عبارتند از دانشجویان شاهد و ایثارگر با سهمیه‌های مشخص شده و با دریافت معرفی‌نامه رسمی از ستاد شاهد و ایثارگر محل تحصیل و سایر دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی با رعایت ضوابط آموزشی و پرداخت شهریه ترم‌تابستانی و کسب معرفی‌نامه از اداره امور خدمات آموزشی دانشگاه محل تحصیل برای ثبت‌نام امکان‌پذیر بود.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.