تست و بررسی اولین ماشین برقی ایرانی

این چیز زیادی اضافه نمی کند اما هنوز هم تأثیر کمی در سبزتر شدن خودرو های الکتریکی دارد. زمان زیادی تا عرضه این ماشین هنوز باقی باقیمانده هست اما به دلیل داشته باشید که فورد به دومین خودروسازی تبدیل خواهد شد که ماشین هاي برقی خوش قیمت با توانایی طی مسافت 300 مایل را به بازار عرضه میکند. این خودرو در ماه ژوئیه سال ۲۰۲۰ در چین به بازار عرضه شد و یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مصرف کنندگان چینی قیمت بسیار پایین آن است که کمتر از ۵۰۰۰ دلار است در مقایسه با “مدل ۳” که قیمت آن از ۳۶ هزار دلار در چین شروع می شود. بر اساس داده های EV Volumes که توسط شبکه سی ان بی سی گزارش آن منتشر شده است، هونگ گوانگ در ماه اول سال ۲۰۲۱، بیش از ۳۶.۷۰۰ خودرو فروخته است که در مقایسه با کمی فروش ۲۱، ۵۰۰ دستگاه تسلا مدل ۳ از رکود بالاتری برخوردار است. طبق گفته شرکت تحقیقات خودرویی جاتو داینامیک « Jato Dynamics »، در ایالات متحده، طی نیمه اول سال گذشته، متوسط قیمت یک وسیله نقلیه الکتریکی به استثنای مشوق ها ۵۵.۲۳ هزار دلار بوده است، در حالی که در چین ۲۹.۸۹ هزار دلار است.

دسته حمل: وجود یک دسته جهت حمل و جا به جایی این وسیله نیز با توجه به وزن و سایز نسبتا بزرگش بسیار می تواند کارآمد تلقی شود. با توجه به وزن کودک خود نوع ماشین را مشخص کنید. هر یک از ماشین های شارژی کودکان در طرحها و رنگهای مختلفی تولید میشوند که هر یک از آنها ویژگیهای ظاهری خاص خود را دارند. اگر به دنبال یک ماشین الکتریکی برای فرزند خود هستید که تقریباً در هر شرایطی به کار بیاید و دارای تمام ویژگیهای ایمنی لازم باشد، میتوانید از جیپهای سواری استفاده کنید. نوعی وسیله نقلیه برای بازی کودکان می باشد، که دارای باتری و موتور الکتریکی است، این ماشین ها انرژی مورد نیاز برای حرکت را از باتری و نیروی لازم برای حرکت را از موتور الکتریکی بدست می آورند. قابلیت کنترل از دور: در تمامی مدل های جدید ماشین شارژی یک یا چند ریموت کنترل برای هدایت ماشین توسط والدین وجود دارد که به وسیله باتری کتابی یا چند عدد باتری نیم قلم کار می کنند.

این کنترل به منظور یادگیری رانندگی با ماشین شارژی برای کودک به کار می رود. خود کامیون 45 تن وزن دارد و هر روز از تپه ای به شیب 13 درصد بالا می رود. آپشن ها: هرچه تعداد این آپشن ها بالاتر می رود، به تبع قیمت ماشین هم بالا می رود. تعداد موتور ها: ماشین شارژی ها با تعداد موتور های مختلفی تولید می شوند از تک موتوره گرفته تا دو و چهار موتوره که تعداد موتور ها تعیین کننده قدرت و سرعت در این ماشین ها می باشد. شرکت Kuhn Schweitz بر روی این کامیون برقی سبز رنگ، یک باتری 600 کیلووات ساعتی نصب کرده که برای قدرت دهی به شش ماشین برقی تسلا مدل اس کافی است. بر طبق گزارشات, هیوندا قصد فرآوری یک SUV برقی را دارد که نخستین خودروی برقی شناخته میشود که بیشترین مسافت را طی میکند. این وسیله بازی با اینکه زمان کوتاهی برای استفاده دارد اما به دلیل آدرنالین بالا و رقابتی که برای افراد ایجاد میکند شما را بارها و بارها به سمت استفاده از این وسیله مهیج تشویق میکند.

اگر این ماشین تمام برقی کراس اوور در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شود، اولین وسیله نقلیه کاملا جدید از سال ۲۰۱۴ تاکنون محسوب میشود. گاهی اوقات این وسیله اینقدر محکم و پرقدرت است که تمام اعضای خانواده را سرگرم میکنند. میباشد که همه این ویژگی ها باعث هرچه با ارزش تر شدن این ماشین برقی میشود. قبل از هر کاری مشخص کنید چه میزان قرار است هزینه کنید، زمانی میزان بودجه را مشخص کنید خود به خود خیلی از گزینه ها از دایره انتخاب شما حذف می شوند و انتخاب برای شما راحت تر می شود. اگر به دنبال یک ماشین شارژی ارزان مناسب برای هدیه دادن هستید بهترین گزینه ماشین های تک موتوره هستند. در چین، “Neta N۰۱” از “Honda Auto” یکی از گروه های اتومبیل های برقی ارزان قیمت است، از جمله ماشین کوچک “E۱”از کمپانی بی وای دی “BYD” – با پشتیبانی وارن بافت – ۸۹۵۰ دلار است. هنگ گوانگ در ماه فوریه همچنان عملکرد تسلا مدل ۳ را از نظر فروش در بازار چین تحت شعاع قرار داده اما هنوز تخمین های فروش جهانی منتشر نشده است با این حال گزارش شده است که این ماشین کوچک در حال حاضر فقط در چین فروخته می شود، اما قصد دارد فروش مدل وولینگ را در نهایت در سراسر جهان گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید