تماشای «کاپیتان من» و بازدید از پردیس مغز باغ کتاب در هفته ترویج علم

0 6


همزمان با روز جهانی «علم در خدمت صلح و توسعه»، انجمن ترویج علم در قالب «دوازدهمین رویداد هفته ترویج علم ایران»، برنامه‌های متنوعی را طراحی کرده و اجرا می‌کند که یکی از آنها اکران مستند علمی «کاپیتان من» در طول این هفته است.

به گزارش ایسنا، بهاره صفوی، دبیر کارگروه رسانه انجمن ترویج علم ایران با اعلام این خبر، گفت: نشست‌ها و برنامه‌های تخصصی این رویداد از ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) به مدت یک هفته آغاز به کار کرده است.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، مراسم افتتاحیه با حضور شخصیت‌ها و نهادهای مرتبط داخلی و بین‌المللی از جمله یونسکو، جمعه (۱۹ آبان) در محل آسمان‌نمای گنبد مینا برگزار شد. به موازات این مراسم نیز نمایشگاهی از فعالیت سازمان‌ها و نهادهای مختلف در زمینه ترویج علم برپا شده است.

صفوی با اشاره به برپایی نشست‌های تخصصی در طول این هفته، ادامه داد: به منظور ارتباط و تعامل هرچه بیشتر عموم علاقه‌مندان با موضوعات مختلف علمی، از شنبه ۲۰ تا چهارشنبه ۲۴ ‌آبان ماه نشست‌های متنوعی در مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی و حتی تفریحی در تهران برگزار می‌شوند.

سیاوش صفاریان‌پور، کارگردان مستند «کاپیتان من» نیز از اکران رایگان این فیلم برای جامعه دانش‌آموزی خبر داد و گفت: طی همکاری انجمن ترویج علم ایران با ستاد علوم و فناوری‌های شناختی، باغ کتاب و گروه سینمایی هنروتجربه، این مستند سینمایی در طول هفته ترویج علم، هر روز در محل باغ‌کتاب به صورت یک سانس ویژه و رایگان برای دانش‌آموزان اکران خواهد شد و در کنار آن دانش‌آموزان از پردیس مغز این مجموعه نیز بازدید خواهند کرد.

برای سانس ویژه و رایگان اکران مستند «کاپیتان من»، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه، ساعت ۱۰:۳۰ و روز چهارشنبه، ساعت ۹ اختصاص داده شده است.

علاقه‌مندان حضور در ویژه برنامه انجمن ترویج علم در راستای آشنایی با جهان شگفت انگیز مغز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره ۰۹۳۵۸۴۱۲۷۲۰ تماس بگیرند.

تماشای «کاپیتان من» و بازدید از پردیس مغز باغ کتاب در هفته ترویج علم

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.