ثبت‌نام ویژه دانش‌بنیان‌های ایرانی برای حضور در نمایشگاه پلاست اوراسیا

0 65پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در سی و دومین نمایشگاه پلاست اوراسیا (Plast Eurasia 2023) از تاریخ ۱ تا ۴ آذر ماه امسال با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در استانبول (ترکیه) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در این پاویون که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی‌های خود می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران می‌توانند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۲۲۸۵۵۸۶۲ و ۰۹۰۵۴۲۵۲۸۶۳ تماس بگیرند.

مهلت ثبت درخواست برای حضور در سی و دومین نمایشگاه پلاست اوراسیا، روز یکشنبه، ۱۵ مردادماه جاری خواهد بود. ظرفیت پاویون محدود بوده و ۱۵ شرکت دانش‌بنیان امکان حضور در پاویون را دارند.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.