ثبت نام زایران اربعین در سامانه سماح ضروری است

0 29ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره 1 با ضروری خواند ثبت نام زایران اربعین در سامانه سماح اعلام کرد ارائه خدمات مشروط به ثبت نام در این سامانه است.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، متن اطلاعیه شماره یک ستاد مرکزی اربعین به شرح زیر است:

بسمه تعالی

به اطلاع ملت عزیز و محبان اهل بیت(علیهم السلام) و تمامی متقاضیان سفر اربعین حسینی(ع) می‌رساند:

از آنجا که پیش‌بینی خدمات مناسب رفاهی، حمل و نقلی، بیمه‌ای و… برای زوار اربعین مستلزم ثبت‌نام در سامانه سماح برای تمهید مناسب‌تر این خدمات خواهد بود لذا تصریح می‌گردد ثبت‌نام برای تمامی متقاضیان شرکت در راهپیمایی اربعین سال‌جاری ضرورت داشته لذا ضروری است تمامی افرادی که متقاضی شرکت در مراسم اربعین سال‌جاری می‌باشند با مراجعه به سامانه سماح به آدرس Samah.haj.ir (سامانه سماح) نسبت به ثبت‌نام خود در اسرع‌وقت اقدام کنند.
توجه به توصیه‌های مندرج در سامانه سماح برای تمامی متقاضیان شرکت در مراسم اربعین مورد استدعا و تاکید ستاد مرکزی اربعین است.
ارائه خدماتی از قبیل تهیه بلیط، دریافت گذرنامه زیارتی اربعین، اختصاص ارز زیارتی و… مشروط به ثبت‌نام زائران و متقاضیان در سامانه مذکور (سماح) است.
با عنایت به حذف ویزا برای سفر زیارتی اربعین و تعیین سقف تردد روزانه برای مرزهای هدف، ثبت‌نام به موقع و کامل در سامانه سماح برای تمامی زوار اربعین الزامی بوده و هنگام خروج از مرز مورد کنترل قرار خواهد گرفت.
ثبت‌نام در سامانه سماح بدون پرداخت حق بیمه، به منزله تکمیل ثبت‌نام نیست و هیچ‌گونه حقی را برای ثبت‌نام‌کننده محترم ایجاد نمی‌کند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.