جهاددانشگاهی امیدآفرینی در میان جوانان زا عملی کرده است

0 57ایسنا/کردستان عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه‌های مختلف هدف امیدآفرینی در میان جوانان را عملی کرده است.

شیوا قاسمی پور در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص دستاوردهای ۴۳ ساله جهاددانشگاهی با توجه به شعار اقدام جهادی، امیدافرینی و اعتماد به جوانان اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک سری موفقیت‌هایی داشته و اکنون نیز در حال تلاش است که این تلاش‌ها در حوزه‌های مختلف نمایان است.

وی با اشاره به دستاوردهای جهاددانشگاهی در حوزه‌های کشاورزی، درمان ناباروری و غیره افزود: تلاشگران جهاددانشگاهی در این حوزه ها زحمت می‌کشند و جا دارد به این بزرگواران کمک‌های بیشتری شود تا توانمندی‌هایشان بیش از پیش ظهور یابد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در رابطه با شعار امیدآفرینی که در چهل و سومین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی سرلوحه کار این نهاد انقلابی قرار گرفته است، عنوان کرد: طبق تاکید مقام معظم رهبری همه ما وظیفه داریم در جامعه امید آفرینی کنیم، بنابراین با توجه به این موضوع در حال حاضر جهاددانشگاهی این نقش را به طور ویژه‌ ایفا می‌کند، چراکه به طور خاص در حوزه های مختلف مانند دانش بنیان‌ها و غیره با جوانان کار می کند.

قاسمی‌پور خاطرنشان کرد: با توجه به موفقیت‌هایی که جهاددانشگاهی در حوزه‌های مختلف به دست آورده، توانسته است هدف امیدآفرینی در میان جوانان را به خوبی عملی کند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.