جهاددانشگاهی برای خدمت مرزی نمی‌شناسد

0 28ایسنا/گلستان دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با اشاره به تجربه شیرین همکاری با جهاددانشگاهی، گفت: تجربه به ما نشان داده که همکاری با مجموعه جوان و انقلابی جهاددانشگاهی بن بست شکنی را به همراه دارد.

مهدی طالبی در گفت و گو با ایسنا با تبریک چهل و سومین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی به فرمان امام راحل عظیم‌الشان به همه جهادگران این نهاد انقلابی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند صرفا یک نهاد نیست بلکه یک فرهنگ اصیل انقلابی است.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با ورود به حوزه‌های مختلف و اقدامات پرتلاش خود گام‌های بلندی را برای حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های علمی، دانشگاهی و پژوهشی برداشته است، افزود: گستردگی و حجم بالای خدمات این نهاد نشان می‌دهد جهاددانشگاهی برای کمک به مردم هیچ مرزی را نمی‌شناسد.

رشد محسوس مردمی‌سازی مبارزه با مواد مخدر

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با تاکید بر اینکه ما در ۱۵ ماه گذشته با تکیه بر حمایت‌های جهاددانشگاهی در تدوین طرح‌ها و برنامه‌ها و همچنین در بخش فضاسازی و اطلاع‌رسانی با استفاده از ظرفیت ایسنا توفیقات خوبی به دست آورده‌ایم، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای ما در این همکاری رشد بسیار محسوس در موضوع مردمی‌سازی مبارزه با مواد مخدر بوده است.

طالبی جهاددانشگاهی را مجموعه‌ای دانست که در حوزه‌های محتلف سیاسی، اجتماعی، پژوهشی، کارآفرینی اشتغال، آموزشی و فرهنگی رویکرد های توسعه نگری دارد، ادامه داد: این مجموعه در کنار نگاه عملیاتی پایه‌های کار خود را بر روی علوم دانش‎بنیان قرار داده است.

وی با تقدیر از اقدامات اخیر جهاددانشگاهی استان گلستان از جمله ورود به موضوع به‌نژادی اسب اصیل ترکمن و تکمیل زنجیره ارزش گیاهان دارویی، تصریح کرد: اقدامات جهاددانشگاهی بزرگ و تحولی است و باعث شده مدل مهمی از بهره وری و راندمان بالای کاری را به عنوان الگو به سایر نهادها معرفی کند.

اجرای موفق طرح جهادپیشگیری از اعتیاد در کلاله

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان اجرای طرح های اجتماعی به ویژه در حوزه مبارزه با مواد مخدر را از اقدامات خوب حوره فرهنگی اجتماعی حهاد عنوان کرد و  گفت: به طور مثال طرح جهاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان کلاله از طرحهای بسیار خوب اجرا شده توسط این نهاد بوده است.

طالبی با بیان اینکه تیم جدید مستقر در مدیریت جهاددانشگاهی  استان گلستان که دوسالی است روی کار آمده اند با نگاه و رویکردی انقلابی و جهادی در کنار دستگاههای اجرایی برای حل نظام مسائل استان پای کار بوده اند، اضافه کرد: این تیم بارها تحسین مقامات ارشد استانی را همراه داشته اند که نشان از اقدامات کیفی و همراه با روحیه جهادی و انقلابی آنهاست.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.