جواد خیابانی هم مافیایی شد

0 28


در ویدئویی جدید که از «شب‌های مافیا» منتشر شده است، جواد خیابانی نیز در این برنامه به چشم می‌خورد.

به گزارش ایسنا، برنامه «شب‌های مافیا» با گردانندگی محمد بحرانی سه هفته است که در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود و تلاش کرده است، بازیکنانی متفاوت از سری‌های گذشته را در میدان رقابت مافیا وارد کند.

این برنامه که با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضائیان، برای پخش از پلتفرم فیلیمو تولید شده است، تلاش می‌کند به موازات برنامه‌های مافیایی سعید ابوطالب، مخاطب را جذب کند.

سعید ابوطالب که ساخت اولین‌های شب‌های مافیا در شبکه نمایش خانگی را عهده‌دار بود، پس از مدتی به طور موقت از پلتفرم فیلیمو رفت و این همکاری را در قالب برنامه‌ای چون «پدرخوانده» با پلتفرم فیلم‌نت ادامه داد. هرچند در ادامه شاهد ساخت مسابقه‌ای استدلالی استنتاجی توسط وی در فیلیمو با نام «ارتش سری» بودیم اما این برنامه نتوانست موفقیت برنامه‌هایی مانند «شب‌های مافیا» و «پدرخوانده» را تکرار کند.

بنابراین ابوطالب بار دیگر به ساخت سری دوم «پدرخوانده» روی آورد و همزمان با آن «ضد» توسط او از پلتفرم تماشاخونه پخش می‌شود.

جواد خیابانی هم مافیایی شد

اما «شب‌های مافیا، زودیاک» با حضور محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده، در سری جدید افرادی چون فرزاد فرزین، سیاوش خیرابی، ملیکا شریفی‌نیا، سام درخشانی، بهرنگ علوی، دیبا زاهدی، امیرعباس گلاب، علی لهراسبی، مهران غفوریان، حدیث فولادوند و جواد خیابانی را مقابل دورین نشانده است.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.