حاجی صادقی: نباید اجازه دهیم دشمن قله های فکری جوانان را تصاحب کند

0 23حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: امروز دشمن تلاش می کند در جنگ شناختی قله های فکری جوانان را تصاحب کند و ما نباید اجازه دهیم که دشمن به اهداف خود برسد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه یکی از بزرگترین موانع در  مسیر انقلاب را غفلت عنوان و تصریح کرد: غفلت در شکل های مختلف از جمله غفلت از دشمن ، غفلت از پاسداری و غفلت از درد و رنج معنوی بروز می کند و همواره باید مراقب باشیم در هیچ یک از این عرصه ها دچار غفلت نشویم.

وی افزود: مطالبه مقام معظم رهبری (مد ظله) از سبزپوشان حریم ولایت این است که شما پاسدار باشید و از پاسداری خود حفاظت کنید و از این موضوع غفلت نکنید.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار کرد: دشمن تلاش می کند تا قبح گناه را در جامعه بشکند و امروز اهتمام به ترویج مبانی دینی و اخلاقی یک جهاد است. ترویج سبک زندگی غربی و نفوذ در سرزمین های فکری جوانانمان نقشه دیگر دشمنان است که باید برای مقابله با آن دارای برنامه بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه دشمنان در توطئه های خود در حوزه های مختلف از جمله جنگ شناختی با برنامه وارد می شوند، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز باید در برخورد با این توطئه ها، با برنامه های مدون وارد صحنه شود.

حاجی صادقی با تاکید بر لزوم برملا کردن نقشه های دشمن در اشاعه منکرات در جامعه تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ملزومات مقابله با توطئه های دشمنان است و باید امر به معروف را گسترش دهیم.

وی با تاکید بر لزوم توسعه و ترویج طرح های معنوی، قرآنی و معیشتی در سپاه تاکید کرد: توسعه طرح های قرآنی و تشکیل حلقه های صالحین در سپاه می بایست با قدرت تداوم یابد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اهمیت توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی عنوان کرد: دشمن در تلاش است سبک زندگی غربی را در خانواده های ایرانی ترویج کند که همه ما باید مراقب این توطئه دشمن و صیانت از سبک زندگی ایرانی اسلامی باشیم.

حاجی صادقی در پایان با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور آحاد مردم از جمله کارکنان بسیج و سپاه در این انتخابات بسیار مهم است و مشارکت همگانی کارکنان در این انتخابات ارزشمند خواهد بود.     

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است و نقش تعیین کننده ای در امنیت سازی و مقابله با جریان های تکفیری ایفا می کند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.