خبرنگاران تجربیات دفاع‌مقدس را در ابعاد مختلف به جامعه امروز منتقل کنند

0 30مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،گفت:در شرایطی که جامعه بشری بیش از همیشه، بحران زده، جنگ زده، خشونت زده و غیراخلاقی شده است، نیازمند نیرویی است تا قادر باشد این شرایط را تغییــر دهد و این نیرو را باید در رسانه‌ها یافت.

به گزارش ایسنا، سردار محمدقاسم ناظر که در مراسم تجلیل از خبرنگارن حوزه ایثار و شهادت در سالن قصرشیرین موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سخن می‌گفت، افزود: در عرصه خارجی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از تحرکات امنیتی و اقتصادی، با تبلیغات رسانه‌ای گسترده و عملیات روانی، درصدد تضعیف باورهای دینی، سیاه نمایی، ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی، القاء شکاف و بی‌اعتمادی بین ملت و حاکمیت بوده و با تحریف وقایع، به دنبال ایجاد تنش و ناامنی در سطح منطقه هستند؛ اصحاب رسانه در خط مقدم مقابله با جنگ ترکیبی، رسالتی بسیار سنگین در آگاهی‌بخشی، مقابله هوشمند با شایعات و شبهه افکنی امپراطوری رسانه‌های نظام سلطه و حراست از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارند.

وی ادامه داد: خبرنگاران می‌توانند تجربیات هشت سال دفاع مقدس را در ابعاد نظامی، اقتصادی و مدیریتی به جامعه امروز منتقل کنند. امروز اگر در بحث مدیریت در دفاع مقدس اخبار واقعی آن دوران را منتقل کنیم می‌تواند به حل بخشی از مشکلات کشور کمک کند.

در ابتدای این مراسم، عسگری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از خبرنگاران به خاطر زحمات یک سال گذشته آنها در جهت انتشار و اطلاع رسانی به موقع و درست اخبار این موزه تشکر کرد.
انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.