خرید انواع عروسک دخترانه + گارانتی 100%

داستانی که وارنها از چگونگی تسخیرشدگی آنابل تعریف کردهاند با مادری که این عروسک را به مناسبتِ تولد دخترِ بزرگسالش دانـا برای او میخرد آغاز میشود. برای کوچکتر شدن اندازه ببر نمدی به اندازه ۰٫۷ هم باید آن را روی کاغذ A5 پرینت کنید. عروسکهای نرم و فشاری گزینه خوبی برای سرگرم کردن نوزاد در این سن هستند و میتوانند کنجکاوی او را تحریک کنند. لـو تعریف میکند که یک شب از خواب بیدار میشود و متوجه میشود که آنابل روی سینهی او نشسته است و قصدِ خفه کردن او را دارد. داستان دیگری نیز وجود دارد که بر اساس آن عروسک به عنوان هدیه از سمت یکی از پیشخدمتهای کینهتوز خانه که به امور جادوگری مشغول بوده به یوجین داده شده است تا بتواند از این طریق از این خانواده به خاطر سختگیریهایی که به وی کردهاند، انتقام بگیرد. دوباره عروسک ناپدید شده و دوباره در جلوی درِ خانهی زن ظاهر شده بود.این زن اما تنها کسی نیست که با ویژگیهای مورمورکنندهی این عروسکِ تسخیرشده دستوپنجه نرم کرده است. لورل سراغ عروسکهای wnder crew رفت که با الهام از روحیه پسرها ساخته شده بودند.

بالاخره زن تصمیم گرفت عروسک را به فرستنده باز پس بفرستد، اما مجددا بسته به خانهی خودش برگشت خورد؛ بسته اما شاملِ یادداشتی میشد که خبر از فوتِ دریافتکننده میداد. پس از اینکه آنتونی از فعالیتهای ماوراطبیعهی پیرامونِ هارولد وحشت میکند، آن را به مدتِ هشت سال در انباری زندانی میکند. در اکتبر سال ۲۰۰۴، زنِ تیرهبختی اهل تگزاس عروسکی معروف به «عروسکِ زامبی وودو» را از سایت «ئیبی» خریداری کرد. و در تمام این مدت، پتی رید، عروسکش را در زیر لباسش مخفی کرده بودند. او برای عروسکش لالایی میخواند و با کالسکهای که دارد او را میخواباند، بهاعضای خانواده و بچههای دیگر میگوید ساکت باشید، بچه مریض است و خوابش برده، همۀ این بازیها برای رشد شخصیت و آیندۀ کودک مفید و سازنده است. بهانه می گیرد؛ تمام دوستانش را اسم می بَرد که روی پای خودشانند. عروسک مینا، دختری زیبا است که به همراه ساز و آواز در مراسمهای شاد مردم شیراز حضور دارد. گفته میشود این عروسک توسط شرکت اسباببازی سازی معروفی به نام Steiff در آلمان ساخته شده است. کودک من این عروسک را دوست خواهد داشت؟

این گروه به نسخهی کوچکِ ایالات متحدهای تبدیل شده که آنقدر درگیر بلعیدنِ کشورهای دیگر (مکزیک و قبیلههای سرخپوست) بود که پتانسیلِ بلعیدنِ گوشتِ خودش را هم داشت. حرکت بعدی عروسک حمله کردن به دوستپسر انجی بود. در ادامه، تحقیقاتِ ماوراطبیعه در خصوصِ این عروسک به این نتیجه رسید که واژههای «عذاب» و «نگرانی» مدام تکرار میشدند و صدای خنده و جیغ از عروسک شنیده میشد. میانجی ادعا میکند نیرویی که عروسک را تکان میدهد به او گفته است که او روحِ یک دختربچهی هفت ساله است که در زمانیکه هنوز آپارتمانی در این مکان ساخته نشده بود، در بیشهزارها بازی میکرد. چطور باید بهترین عروسک را برای کودک خود انتخاب کنیم؟ مردم از هر جا هر هفته برای عبادت به این معبد میآیند. البته از عروسکی که توسط اِد و لورین وارن، شناختهشدهترین کاراگاهانِ ماوراطبیعهی دنیا کشف و ضبط شده است و بخشی از یکی از پُرفروشترین مجموعه فیلمهای ترسناکِ تاریخ است نیز غیر از این انتظار نمیرود.

اگرچه آنابل در فیلم یک عروسکِ سرامیکِ چینی است که قیافهاش از صد کیلومتری فریاد میزند که این عروسک نه برای بازی دختربچهها، بلکه برای استفاده در فیلمهای ترسناک تهیه شده است، اما عروسک آنابل در دنیای واقعی، یک عروسکِ پارچهای با چهرهای ملایمتر و محبتآمیزتر اما همزمان مشکوکتر است. بعضیوقتها هم مردم موهایشان را به عروسکساز میفروشند؛ مثلا پوپا با استفاده از موی خریدهداریشده توسط عروسکساز ساخته شده است. یکی از داستانها ادعا میکند که پیش از جنگ جهانی دوم، یک زوجِ آلمانی در این جزیره زندگی میکردند.با آغاز جنگ، مرد به ارتش فراخوانده میشود و خانه را به اجبار ترک میکند. پارچه ای : عروسکهایی که با پارچه های ساده و رنگارنگ طراحی می شوند ، اغلب این مدل عروسک ها دست ساز و سفارشی هستند و به تعداد محدود اما در تنوع بالا تولید می شوند مانند عروسک های روسی. زن دوباره عروسک را به خریدار میفرستد، اما خریدار میگوید که جعبهی حاوی عروسک، خالی به دست او رسیده است. آنها یک شب روی دست و سینهی عروسک، اثراتِ خون کشف میکنند. درنهایت زن برای اجرای مراسم جنگیری روی عروسک، از یک کشیش کمک خواست. بالاخره زن تصمیم میگیرد که بهترین راهحلِ خلاص شدن از شرِ عروسک، فروختنِ آن به یک خریدارِ دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید