خرید ماشین شارژی کودک – ماشین برقی شاسی بلند ارزان

دلیل این امر این است که اگر نظارت درستی بر آن ها نباشد، اتفاقاتی مانند شارژ بیش از حد یا تخلیه بیش از حد باعث داغ شدن باتری می شود و حتی ممکن است باتری بسوزد. اما این کار به دلیل پیچیدگی آن خیلی ساده نیست. با توجه به محدودیت منابع سوخت طبیعی و مصرف زیاد آن توسط ناوگان حملونقل شهری، کره زمینی که با پدیده گرمایشی مواجه شده و آسیبی که به محیط زیست در اثر مصرف سوخت طبیعی میرسد؛ راهکاری که توسط متخصصین این صنعت ارائه شد، استفاده از خودرو برقی و هیبریدی است که البته با استقبال بالایی مواجه شد. روشن کردن، گاز دادن، ترمز گرفتن و خاموش کردن ماشین، از جمله مهارت هایی است که کودکان در زمان بازی با این اسباب بازی ها با آن ها آشنا خواهند شد. اولین چیزی که باید در مورد باتری در خودروی الکتریکی بدانید این است که، برخلاف تلفن همراه شما که فقط یک باتری دارد، در خودرو الکتریکی صد ها یا هزاران باتری مانند یک بسته بهم متصل می شوند. اما به طور خلاصه در این مقاله از وسیله نقلیه الکتریکی یا EV، فقط به اتومبیل های الکتریکی، اتوبوس و کامیون ها اشاره می کنیم. از بین تمام اجزای سازنده، فقط بسته باتری و موتور به تنهایی بیش از 50٪ از کل وزن اتومبیل و قیمت آن را تشکیل می دهند.

تسلا این خودرو را در سه مدل متنوع با قابلیتهای پیمایش ۴۰۰، ۴۸۰ و ۸۰۰ کیلومتر ارائه کرده است و قیمت پایه این وانت برقی نیز حدودا برابر با ۴۰ هزار دلار است. قیمت پایین به تعداد فزاینده ای از مردم، عمدتا جوانان و افراد کم درآمد که در خارج از شهرهای بزرگ زندگی می کنند، اجازه می دهد اولین اتومبیل خود را خریداری کنند. از طرفی زیر ساخت شارژ سریع برای این خودرو در شهرهای ایران وجود ندارد. در این نوع پیست، ماشین ها دارای آنتن هستند و برق کشی پیست از طریق توری در سقف پیست اجرایی می شود. پس برای دریافت ولتاژ بالاتر از سلول های لیتیوم 3.7 ولت، از بسته های باتری استفاده می شود که از ترکیب بیش از یک باتری با هم تشکیل می شوند. آن ها معمولا همراه با تشخیص دهنده برای خودرو های الکتریکی 3 یا 4 چرخ هستند. همچنین توصیه می شود که هنگام حرید ماشین شارژی به کیفیت چرخ ها و سیستم فنربندی ماشین بازی نیز دقت کنید. استفاده از متریال با کیفیت و چرم در داخل یوز، جنس کامپوزیتی بدنه باعث شده است که برتری بالاتری به رنو پیدا کند و به عنوان یک خودروی تولید محدود در خط تولید قرار بگیرد.

البته فارغ از این مساله٬ سطح تجهیزاتی یوز به عنوان یک موتورسیکلت چهارچرخ چندان زیاد نیست و بیش از آنکه به خودرو نزدیک باشد به موتورسیکلت نزدیک است. باتری نیز با سیکل اسمی ۱۰ هزار چرخه شارژ و دشارژ یارای پشتیبانی از یوز را برای پیمودن ۸۰ الی ۱۰۰ کیلومتر براساس شرایط رانندگی دارد و از طریق یک دوشاخه معمولا ظرف ۳.۵ ساعت با برق شهری قابل شارژ است. علت شباهت یوز به رنو توئیزی چیست؟ SOC و SOH هر دو اطلاعات حیاتی برای مصرف کننده هستند زیرا SOC به شما می گوید که چقدر می توانید قبل از شارژ رانندگی کنید و SOH به شما می گوید چه وقت زمان تعویض باتری است. در حالی که این تغییرات پیوسته اتفاق می افتد، وقت آن رسیده است که بعنوان مهندس بدانیم که در زیر کاپوت یک اتومبیل الکتریکی چه چیز هایی وجود دارد و نحوه کار آن ها چیست. این ابزار برای ارزیابی باتری، سلامت شارژر باتری و مشکلات موتور ضروری است. عیب بزرگی که در ماشین برقی میتوان به آن اشاره کرد، وابستگی صد در صد ماشین به باتری است که ظرفیت و چگالی آن با سوختهای طبیعی قابل قیاس نیست؛ امید میرود که با پیشرفت تکنولوژی این مشکل نیز برطرف شود.

بسته باتری منبع سوخت اتومبیل است، از آنجا که صد ها سلول برای تشکیل یک باتری وجود دارد، مدار خاصی برای نظارت بر این سلول ها مورد نیاز است. بالاترین صدایی که از این خودروها شنیده میشود صدای فن خودرو است. از جمله این موارد می توان به سایز و بزرگی محصول، نوع باطری و قابلیت شارژدهی آن (هر چه آمپر یک باطری بیشتر باشد، ماندگاری شارژ آن نیز بیشتر است)، نوع چرخ ها، سیستم ایمنی ماشین و غیره اشاره نمود. BMS مانند مغز یا محافظ باتری است، همانطور که قبلاً دیدیم باتری های زیادی در خودرو الکتریکی وجود دارد و برای اطمینان از ایمنی باید هر باتری را کنترل کرد. دائماً این مقادیر را با محدودیت های ایمنی مقایسه می کند و اگر بیش از مقادیر آستانه باشد، بار را قطع می کند. این باعث می شود که شارژر ها به یکی از اجزای پرکاربرد تبدیل شوند. هنگامی که ولتاژ سیستم و درجه بندی آمپر-ساعت با استفاده از ترکیب چندین ماژول به صورت سری موازی بدست می آید، این تنظیم باید در داخل EV قرار گیرد. هنگامی که دو باتری به صورت سری متصل می شوند، به مقدار ولتاژ آن ها اضافه می شود و هنگامی که دو باتری به طور موازی متصل می شوند، به درجه بندی Ah آن ها اضافه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید