خودرو برقی چیست؟

بسته به اینکه کودکتان طرفدار ماشینهای شاسی یا سرعتی همچون فراری، پورشه، بی ام دابلیو است یا حتی به نمونه ماشینهای مخصوص طبیعتگردی همچون جیپ و ماشینهای آفرود علاقمند است، میتوانید در میان دو گروه ماشین شارژی پسرانه و ماشین برقی کودک دخترانه دست به انتخاب بزنید. از سه چرخه یا چهارچرخه ساده تا انواع مشابه ماشینها و موتورهای محبوب دنیا نظیر موتور وسپا و دوکاتی و یا ماشینهای لوکس و هیجانانگیز نظیر جیپ و فیات500 یا ماشینهای کلاسیک و یا حتی ماشینهای حرفهای مثل تراکتور، بولدوزر، ماشین آتش نشانی و غیره را میتوانید در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، داشتن ماشین شارژی آرزوی هر کودکی است زیرا علاوه بر ارضای حس بزرگسالی او را با تجربه تازه و هیجانانگیزی همچون رانندگی آشنا میسازد. ۷- کمربند ایمنی علاوه بر جنبه ایمنی از جهت آشنایی کودک با قوانین و ایجاد روحیه منطبق با هنجارهای اجباری اجتماع تاثیرگذار است. تاب دو نفره یکی از لذتبخش ترین بازیهای کودک تان خواهد شد. اسباب بازی سوارشدنی از محبوب ترین اسباب بازیهای کودکان هستند چون به آنها حس بزرگ شدن را می دهند. تقریباً تمام دوچرخه های الکتریکی و اسکوترهایی که در جاده می بینید از چنین نوع موتور هایی استفاده می کنند.

۱۵- چراغ راهنما جهت آموزش و آشنایی کودک به استفاده از این چراغ در ماشینهای واقعی و ایمنی بیشتر در زمان هدایت اتومبیل بیرون از منزل. نکته جالب اینکه آپشنهای ذکر شده تماماً کاربردی هستند و تاثیر فوقالعادهای در ارتقا مهارتهای پایهای کودک و خلاقیت او برجای میگذارند. عدم رعایت این نکات منتهی به خرید وسیلهای با قیمت گزاف میگردد، در حالی که کودکتان هم نمیتواند از آن استفاده کند و در نهایت پولتان سوخت میشود. شما با در نظر گرفتن دو معیار رده سنی، وزنی و تعداد سرنشینهای یک ماشین شارژی و لحاظ کردن نکات زیر میتوانید بهترین ماشین برقی مناسب کودکتان را تهیه کنید. اسکوتر برقی هم با توجه به سهولت حمل و جای گیری کم، قیمت مناسب و پویایی بیشتر کودک در زمان استفاده گزینه جایگزین بسیار خوبی است ” فروشگاه اینترنتی اینچند ” با بیش از ۱۰۰ مدل از پرطرفدارترین اسکوترهای برقی و ماشین شارژیهای موجود در بازار، دستتان را در انتخاب کاملاً باز گذاشته است.

برای خرید اینترنتی انواع اسباب بازی سوارشدنی مانند سه چرخه، چهارچرخه، موتور و ماشین شارژی کودک بر روی سایت کودکو میتوانید با استفاده از قیلترهای جستجوی پیشرفته برندهای مورد علاقه، طیف قیمتی، رنگ مورد نظرتان و همچنین رنج سنی مناسب فرزندتان را بیابید و سپس مقایسه و خرید کنید. مطمنا هر ماشین شارژی که شبیهسازی بیشتری با ماشینهای واقعی داشته باشد برای کودک جذابیت بیشتری داراست، به همین دلیل هم آپشنهایی همچون درب باز شونده، سوئیچ، صندوق عقب، مدل صندلی، مدل چرخ، نورپردازی، سیستم صوتی و تصویری و حتی کمک فنر برای این محصولات طراحی شدهاند. همچنین بیشتر سوپرشارژر ها باتری را تا 100٪ شارژ نمی کنند، زیرا زمان بیشتری برای شارژ باتری از 80٪ به 100٪ لازم است. به گفته Get-green-now.com، استخراج لیتیوم و تولید باتریها همچنین میتواند خاک و آب و هوا را آلوده کند. جهش تکنولوژی, کاهش خرج هاي باتری و رقابت شدید بین خودروسازان در تولید ماشین هاي برقی 30 هزاردلاری که با یکبار شارژ 200 مایل طی کنند, این حوزه را زیبا تر از پیش کرده هست.

خوب پس چرا این امکان را با یک سه چرخه، ماشین یا موتور شارژی بی خطر و ایمن که که حس مشابهی به آنها میدهد برایشان فراهم نکنیم؟ ۱۰- صندلی چرمی نه تنها جنبه زیبایی داشته بلکه نشیمنی راحت برای کودک فراهم میآورد. فضایی برای محفظه چمدان فراهم نمی کند، اما صندلی های عقب را می توان جمع کرد تا فضای ذخیره سازی فراهم شود و باتری آن اجازه می دهد با هر بار شارژ ۱۰۵.۶ مایل (حدود ۱۶۹ کیلیومتر) مسافت را طی کنید. حتی برخی تصور می کنند که اندازه گیری ولتاژ در ترمینال های باتری می تواند ظرفیت باتری را به شما بدهد، اما این درست نیست و به همین راحتی مشخص نمی شود. فروشگاه کودکو کیفیت ماشینهای اسباب بازی شارژی خود را کاملاً تضمین میکند و شما میتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری ماشین برقی مورد علاقه کودک خود را درب منزل تحویل بگیرید. برای خرید موتور و ماشین شارژی کودک به ویژگیهای مهم نظیر ابعاد و وزن، سرعت رو به جلو و دنده عقب، تعداد دنده، امکان کنترل از راه دور، پخش موسیقی و امکانات ایمنی نظیر داشتن کمربند ایمنی و محافظ دقت کنید. ۲- مجهز بودن ماشین شارژی کودک به ریموت کنترل یا کنترل از راه دور یکی از آیتمهای بسیار مهم به شمار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید