درخواست دانشگاه تهران از آبفای البرز برای حل مشکل آب پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

0 31ایسنا/البرز معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده‌های کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در خصوص قطع چند روزه آب این مجموعه و گلایه دانشجویان ساکن خوابگاه، گفت: این قطعی به علت افت سطح چاه مجموعه رخ داده و تلاش برای حل مشکل ادامه دارد.

جاماسب نوزری در گفت و گو با ایسنا، خاطرنشان کرد: چاهی که آب مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی را تأمین می‌کرد از چند روز پیش دچار مشکل شده است.

نوزری ادامه داد: در این چند روز تمام اقدامات لازم را به کار گرفته‌ایم تا مشکل رفع شود. آب خوابگاه یک و مصلی‌نژاد در حال حاضر وصل شده و در تلاش برای رفع مشکل خوابگاه شماره دو هستیم.

وی تصریح کرد: البته به دلیل نیاز شبکه و کمبود کنونی، فشار آب مانند قبل نیست و احتمالا حل کامل مشکل دو هفته زمان خواهد برد.

این مسئول با اشاره به همکاری استانداری البرز برای حل مشکل خاطرنشان کرد: در این خصوص آبفا نیز همکاری لازم را داشت، اما حل اساسی مشکل آب پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نیازمند اتصال یک انشعاب از بیرون است و این مهم کمک بیشتر آبفای استان را می‌طلبد.

نوزری در خصوص گلایه دانشجویان از افزایش قیمت غذا از ۶۰۰۰ تومان به ۶۰ هزار تومان در ترم تابستان هم گفت: دانشجویان در این خصوص گلایه به جایی دارند به همین دلیل تلاش کرده‌ایم در حد توان دانشگاه و با تخفیفات، قیمت غذا را به ۲۵ هزار تومان کاهش دهیم.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.