در گام‌ دوم انقلاب مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنیم

0 33



ایسنا/گیلان فرمانده اسبق قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: در گام‌ دوم انقلاب نیاز داریم با مدیران قوی، سالم و پر تلاش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنیم و این ظرفیت در سراسر ایران وجود دارد.

سردار سرتیپ حسن رستگارپناه در اولین یادواره ۱۵۰ شهید بندر انزلی در مناطق عملیاتی غرب کشور که دیشب در جوار مزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: انزلی یکی از شهرستان‌های پیشرو در دفاع از انقلاب اسلامی بوده و با شروع جنگ تحمیلی نیز حضور عاشقانه و مخلصانه جوانان این خطه را در عرصه های مختلف دفاع مقدس شاهد بودیم.

ششمین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) تصریح کرد: امروز اگر انقلاب اسلامی ما توانسته به عمر خود ادامه دهد در اثر اخلاص، صدق نیت، تلاش و استمرار در مجاهدت‌های دفاع از انقلاب توسط مردم بوده است.

وی افزود: در یک شهرستان حدود ۵۰۰ شهید، تعداد کمی نیست‌ و اینها گلهای خانواده معزز و گرانقدر شهدا هستند که  والدین شان خم به ابرو نیاوردند و در صحنه‌های مختلف شهید دادند.

رستگارپناه گفت: حتی در عرصه جدید در سوریه، یگان‌ها و عناصر داوطلبین استان گیلان و شهرستان بندر انزلی جزو پیشتازان بودند و این ارزش کمی نیست و این نیروها تربیت شده در اسلام هستند که برای برافراشتن پرچم اسلام به آن سرزمین رفتند و به شهادت رسیدند.

فرمانده اسبق قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه رزمندگان انزلیچی و استان گیلان در سوریه نیز استقبال از سخت ترین نبردها را داشتند، گفت: اینا قله‌های افتخار یک جامعه می‌تواند باشد و اگر یک روز در این خطه یک میرزا کوچک خان داشتیم امروز هزاران میرزا کوچک خان پا جای حق گذاشتند.

رستگارپناه در ادامه تصریح کرد: ما در گام‌ دوم انقلاب نیاز داریم با مدیران قوی، سالم و پر تلاش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنیم و این ظرفیت در سراسر ایران وجود دارد و در هر نقطه‌ای از این کشور پتانسیلی نهفته است که می‌تواند حداقل مشکلات منطقه‌ای خودش را حل کند.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب نیاز داریم برتری علمی نسبت به کشورهای دیگر پیدا کنیم، افزود: هم‌چنین نیاز به اتحاد، انسجام و وحدت عمومی جامعه داریم که بتوانیم با مشارکت عمومی مردم در صحنه های مختلف انقلاب را پیش ببریم.

رستگارپناه با اشاره به اینکه یکی از صحنه های پر تلاطم و پر اهمیتی که پیش رو داریم انتخابات آینده است، گفت: این در حالی است که از همین الان دشمن بر طبل یاس می‌کوبد که فایده حضور در انتخابات چیست و با شیطنت آمیزی کامل می‌خواهند مشارکت را در سطح جامعه ما کاهش بدهند.

وی با بیان این‌که مشارکت و انتخاب اصلح دو رکن اساسی در انتخابات است، تاکید کرد: باید تلاش کنیم مشارکت را در حوزه های انتخابیه بالا ببریم تا مشتی بر دهان یاوه گویان باشد.

فرمانده اسبق قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با تاکید بر اینکه با امیدبخشی باید نسبت به روند انقلاب نگاه کنیم، گفت: با منفی‌بافی و ایراد گرفتن مشکل حل نمی شود و بعد از مشارکت حداکثری در انتخابات مردم هوشمند، با بصیرت، مسلمان و معتقد به انقلاب، قطعاً فرد احسن را انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.