دلخوش: سفرهای رئیس‌جمهور برای ملت ایران دل گرم کننده است

0 43سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و شورای اسلامی گفت: نگاه رئیس جمهور تقویت روابط دوستانه با سایر کشورهای دنیا بوده و سفرهای اخیر رئیس جمهور و حرکت های دولت در این راستا برای مردم دلگرم کننده است.

سید کاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به دیپلماسی خارجی فعال دولت سیزدهم و سفر رئیس جمهور به آفریقا، بیان کرد: سفرهای رئیس جمهور به کشورهای مختلف و گسترش روابط با کشورها به دنبال تاکید مقام معظم رهبری پیرامون ایجاد روابط دوستانه در منطقه و تقویت پول منطقه ای در مبادلات تجاری آثار خوبی بر جای خواهد گذاشت.

وی در ادامه اظهار کرد: دیدگاه شخص رئیس جمهور نیز بر این موضوع دلالت دارد و در پیگیری ها و سفرهایی که انجام می دهند این موضوع مشهود است. شخص رئیس جمهور در مقابل تلخی ها و ناکامی ها همواره ایستادگی کرده است و با جدیت دیپلماسی خارجی را دنبال کرده است اما وزارت خارجه ما نیز باید قوی تر عمل کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سفرهای اخیر رئیس جمهور و دیپلماسی سیاسی و اقتصادی که در پیش گرفته شده است را بنده خوب ارزیابی می کنم و برای ملت ایران دلگرم کننده است و جای تحسین دارد.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.