ذوالنور: نمایندگان نسبت به مسائل اقتصادی جامعه دغدغه‌مند هستند

0 72نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مهریز و بافق پیرامون مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد که نمایندگان نسبت به افزایش قیمت آجر، نان و اجاره مسکن دغدغه‌مند بوده و مسائل اقتصادی مردم را در جلسات نظارتی دنبال می‌کنند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش اجاره‌بها کمر مردم را شکسته است. ما مسئول هستیم و باید دغدغه مردم را درک کنیم. مسئولانی که مشکل اجاره ندارند نمی‌توانند دغدغه مردم را درک کنند.

وی ادامه داد: قیمت مصالح ساختمانی به شدت افزایش یافته و تاثیر خود را بر اجاره خانه و اقلام خواهد گذاشت. مجلس شورای اسلامی باید نسبت به این موضوع ورود کند. ما باید به مردم پاسخگو باشیم فردا که در حوزه‌های انتخابیه حضور پیدا می‌کنیم چگونه سرخود را بلند می‌کنیم.

مجتبی ذوالنور که اداره مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: مانند هفته‌های گذشته فردا نیز جلسه نظارتی مجلس برگزار خواهد شد پیرامون افزایش قیمت آجر، نان و اجاره‌بها. نمایندگان تذکرات متعددی را به مسئولان مطرح کرده و در این زمینه دغدغه‌مند هستند. علاوه بر تذکرات در جلسات علنی در سایر جلسات نیز نمایندگان پیگیر این امور بوده و مجلس شورای اسلامی نیز قطعا در بعد نظارتی این موارد را دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.