رئیسی: معتقد مهدویت به نابودی ظلم و تبعیض کمک می‌کند

0 16رئیس‌جمهوری گفت: بسیاری در جهان تلاش دارند که آنچه از گسترش خوبی‌ها و نهی از بدی‌ها وجود دارد انجام نگیرد اما معتقدان ولی‌عصر با ظلم، فساد و فقر و با خودمحوری‌ها، خودپسندی‌ها مبارزه می‌کنند.

به گزارش ایسنا، سیدابراهیم رئیسی در «آیین تکریم فعالان مساجد و پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» در مسجد جمکران، اظهار کرد: اعتقاد به مهدویت اعتقاد به معاد و امامت است. ولی‌عصر می‌آید تا عدالت را برقرار کند و آن را به کام بشریت می‌چشاند. آثار عملی باور به امام عصر موجب عمل به دستورات دینی از جمله امر به معروف و نهی از منکر می‌شود. این اعتقاد در سلوک و رفتار خودش را نشان می‌دهد.

وی افزود: معتقد به مهدویت به از میان بردن تبعیض‌ها و ظلم‌ها کمک می‌کند. ما معتقد به موعودی هستیم که بین ما حضور و وجود دارد. بسیاری در جهان تلاش دارند که آنچه از گسترش خوبی‌ها و نهی از بدی‌ها وجود دارد انجام نگیرد اما معتقدان ولی‌عصر با ظلم، فساد و فقر و با خودمحوری‌ها، خودپسندی‌ها مبارزه می‌کنند.

رئیسی یادآور شد: این نظام سلطه است که می‌خواهد ظلم را گسترش دهد تا جوامع اهل تحلیل و اقدام نباشد و سیطره او را بپذیرد و ظلم‌پذیر باشد.

ادامه دارد

Leave A Reply

Your email address will not be published.