شهرداری تهران از محمد معتمدی تجلیل کرد

0 67در آیین رونمایی از سامانه مدرسه تهران، از محمد معتمدی (خواننده) که سال‌های طولانی به آموزش آواز پرداخته است، به پاس سال‌ها فعالیت در حوزه هنر و آموزش نسل‌های جوان تجلیل شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم همچنین از هادی آرزم (نوازنده ویلن)، محمدرضا سرشار (نویسنده)، مصطفی محدثی خراسانی (شاعر) و احمد ناطقی (عکاس) به پاس سال‌ها فعالیت‌ در حوزه هنر و آموزش نسل‌های جوان تجلیل شد.

آیین رونمایی از سامانه «مدرسه تهران» با حضور مهرداد باقری رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمدرضا سرشار، هادی آرزم، مصطفی محدثی خراسانی، یوسفعلی میرشکاک، احمد ناطقی، محمد معتمدی، محمد انصاری و جمعی از اساتید و فعالین رشته‌های محتلف فرهنگی، هنری و ورزشی با هدف برگزاری دوره‌های حرفه‌ای، به روز و کاربردی ویژه نوجوانان و شهروندان تهرانی برگزار شد.

در این مراسم مهرداد باقری رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: من همیشه دغدغه‌ی آموزش را داشته‌ام و همواره فراهم کردن مکان و ظرفیت برای آموزش در کشور را آرزو داشتم تا اینکه خداوند متعال با حضور در سازمان فرهنگی هنری شهرداری این آرزوی مرا برآورده کرد. 

وی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیشترین ظرفیت‌های لازم را در زمینه آموزش از حیث زیرساخت فیزیکی دارد و به خاطر توسعه فضای مجازی می‌تواند برای همه ایران مفید و موثر باشد.

باقری ادامه داد: از روزی که به این سازمان آمدم بر توسعه آموزش تاکید کردم و در این راستا با کمک همکارانم حدود ۱۵ ماه برای وضعیت آموزش در زیرساخت‌های عظیم شهر تهران تلاش کردیم و تصمیمات جدی در زمینه تحول در این حوزه گرفته شده است. 

وی ضمن اشاره به ظرفیت‌های شهر تهران گفت: تهران گنج استاد و گنجینه‌ی تمام ظرفیت‌هاست و ما پس از رصد بازدهی این ظرفیت‌ها و مخاطب‌سنجی متوجه شدیم که حجم گسترده‌ای از مخاطبان این شهر در آینده نزدیک، نوجوان‌ها هستند و باید برای آنها برنامه‌ریزی شود.

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افزود: قلب استادها و هنرمندان کشور برای ارائه دانش و هنرشان می‌تپد و آنها دوست دارند نسل فرهیخته جوان و نوجوان را برای نسل آینده ایران اسلامی تربیت کنند و این مراسم نیز محفلی است برای عرض ارادت به نیابت از همه همکاران از همه اساتید و مربیانی که به نمایندگی از جامعه هنری، تعدادی از این هنرمندان در این جلسه حضور دارند.

باقری در پایان ضمن قدردانی از اساتید گفت: ما در این کار نیتی داریم و از شما دعوت می‌کنیم در این نیت خیر با ما شریک شوید و این گنجینه را در قالب طراحی جدید «مدرسه تهران» در اختیار همه جوان‌ها و نوجوان‌های این شهر بگذاریم. انشاء‌الله سال بعد شاهد تغییرات خوبی در این حوزه باشیم.  

در ادامه‌ی مراسم علیرضا یونچی از کارآفرینان با تجربه کشور، محمد انصاری بازیکن سابق فوتبال، حسین حق‌پناه کارشناس سواد رسانه‌ای و میلاد دخانچی نویسنده، منتقد سینما و مجری درباره تجربیات خود در حوزه آموزش و لزوم تربیت نسل متخصص و کارآفرین نکاتی را عنوان کردند و سپس با حضور پیشکسوتان و هنرمندان، از سامانه «مدرسه تهران» رونمایی شد.

در این سامانه شهروندان می‌توانند با ورود به چهار بخش اصلی اردو و بازی، اندیشه، مهارتی و هنر، دوره‌ها، مراکز برگزارکننده، اساتید و سایر اطلاعات مورد نیاز را مشاهده کنند و بر اساس اولویت خود از این دوره‌ها بهره‌مند شوند. این سامانه با تاکید بر آموزش قشر نوجوان طراحی و راه‌اندازی شده است و در انتهای هر دوره مدرک معتبر به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

انتهای پیام 

Leave A Reply

Your email address will not be published.