فرودگاه کیش پشتیبان سکوهای نفتی خواهد بود

0 7ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: بهره‌برداری فرودگاه جزیره کیش می‌تواند نقش مهمی در پشتیبانی از سکوهای نفتی ایفا کند به همین جهت است که می‌توان گفت بهره‌برداری از این ترمینال، یک راهبرد اساسی برای جزیره کیش محسوب می‌شود.

محمد محمدی بخش، صبح امروز (بیست و سوم آبان‌ماه)، در آئین افتتاح ترمینال جدید فرودگاه کیش که با حضور وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور برگزار شد، اظهار کرد: بهره‌برداری از فرودگاه کیش دارای نتایج متعددی است و می‌تواند روی بخش‌های توسعه‌ای جزیره کیش نیز موثر باشد.

وی با ذکر این نکته که پرترافیک‌ترین مجموعه‌های پرواز بالگرد در فرودگاه کیش فعالیت می‌کند، عنوان کرد: بهره‌برداری از این فرودگاه علاوه بر افزایش جذب سرمایه‌گذاری و حضور فعالان اقتصادی در این جزیره، می‌تواند نقش مهمی در پشتیبانی از سکوهای نفتی ایفا کند به همین جهت است که می‌توان گفت بهره‌برداری از این ترمینال، یک راهبرد اساسی برای جزیره کیش محسوب می‌شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور بیان کرد: می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی بین بخشی، توسعه ورزش‌های هوایی در سطح بین‌المللی در جزیره کیش را در دستور کار قرار داد.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.