قیمت ماشین برقی کشنده تریلی مرسدس بنز

مشاهده وسیله نقلیه ای جدید با شکل و ساختار جالب خود در سطح شهر، بحث داغی پیرامون آن شکل داد از جمله اینکه این ماشین کوچک برقی چه مشخصات و ویژگی هایی دارد و حالا این سوال در مرکز توجهات قرار گرفته که «یوز» خودرو محسوب می شود یا موتور سیکلت؟ چهارچرخه های سبک چه ویژگی هایی دارند؟ چهارچرخه های سنگین چه ویژگی هایی دارند؟ به گزارش دیلی میل، خودرو VISION EQXX در نمایشگاه CES به صورت مجازی رونمایی شد چرا که مرسدس یکی از شرکت هایی بود که به خاطر نگرانی های ناشی از ویروس کرونا ترجیح داد به صورت حضوری در این نمایشگاه حضور نداشته باشد. اما ماجرا از این قرار است که شرکت خودروسازی رنو در سال ۲۰۰۹ میلادی در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت به رونمایی محصولی با ترکیب طراحی از موتورسیکلت و میکروکار پرداخت، محصولی که آن را با نام رنو توئیزی می شناسیم. شرکت رنو به منظور آشنایی بیشتر مردم با چنین وسایل نقلیه هوشمند برقی که به داشتن هوایی پاک کمک می کنند و ابعاد کوچک و مناسبی برای استفاده در کلان شهرهای شلوغ دارند، پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری رنو توئیزی را به صورت متن باز (open source)در اختیار استارتاپ ها، محققان مستقل و خریداران شخصی قرار داد تا تحقیق و توسعه خودروهای الکتریکی را گسترش دهند.

طراحی بسیار نزدیک و شباهت ظاهری یوز و رنو توئیزی یکی از مسائلی بود که در رسانه ها و فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد. به همین علت که این محصول در کشورما منحصر به فرد بود و وسیله نقلیه ای شبیه آن وجود نداشت. پس از گذشت 5 سال، بالاخره هفته پیش یوز توانست مجوز لازم برای شماره گذاری را دریافت کند و با پلاک موتورسیکلت راهی خیابان ها شود؛ اما همانطور که بالا توضیح داده شد، این پلاک گذاری به عنوان موتور سیکلت، برای تسهیل شماره گذاری این وسیله نقلیه ها صورت گرفته و به این دلیل است که هنوز دسته مخصوصی برای خودروی برقی -به عنوان وسیله ای با کاربری بین موتور سیکلت و خودروی معمولی- تعریف نشده است. این درحالی است که یک خودروی الکتریکی فقط دارای یک جفت موتور الکتریکی، یک جعبه دنده و یک مجموعه باتری است. معمولاً شارژ سریع باتری یک خودرو الکتریکی تا ۸۰ درصد، با یک سیستم شارژ سریع، فقط ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان میبرد.

این خودرو ۱۷ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ کیلوگرم وزن دارد و نهایتا می تواند با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و با یک بار شارژ مسافت ۹۰ کیلومتری را می تواند پیمایش کند. درواقع این وسیله نقلیه یک خودرو چهارچرخ با کاربری بین خودرو و موتورسیکلت است که در کشورهای اروپایی قوانین راهنمایی و رانندگی مشابه موتور سیکلت ها دارد. طبق همین فرایند فناورانه، شرکت دانش بنیان پاراکس موتورز با الهام از نمونه فرانسوی توانستند اولین وسیله نقلیه برقی را وارد خیابان های کلان شهر تهران کنند. ماشین برقی کشنده تریلی مرسدس بنز به علت استفاده از طراحی و قطعات بی نظیر آن توانسته است لایسنس شرکت مرسدس بنز آلمان را دریافت کند.در این ماشین ۴ موتور ۴۵ وات بکار رفته است که تحمل وزن های بالای ۱۰۰ کیلو را نیز دارد. اگر در محیطی کوچک یا آپارتمانی زندگی می کنید بهتر است از ماشین های شارژی با سرعت کم که ایمنی بالاتری دارند استفاده کنید. شارژر سطح 3: شارژر های سطح 3 تعویض کننده های مسابقه های ورزشی هستند، از آن ها به عنوان شارژر های فوق العاده یا شارژر های سریع نیز یاد می شود. تا اینکه بعد از گذشت ۱۰ سال و در سال ۲۰۰۲، در دستورالعمل «2002/24/EC» بین چهار چرخه های سبک و سنگین (دسته های L6e و L7e) تمایز قائل شد و تعریفی جدید درباره آن ارائه کرد.

سال ۱۳۹۲ بودکه اتحادیه اروپا در دستورالعمل (92/61/EEC) خود به طور رسمی اعلام کرد که چهار چرخه ها در دسته موتور سیکلت ها قرار می گیرند. گازهای گلخونهای که بیشترشون از سوخت فسیلی ایجاد میشن توی گرمای زمین، آلودگی هوا و آسیب به لایه اوزون تاثیر منفی زیادی میذارن، بگذریم که خود این ۳ مشکل پایان قضیه نیست و به دنبالشون مشکلات زیستی خیلی زیادی ایجاد میشه. بهتر است که مانند لاستیک نرم باشد و سر و صدای زیادی ایجاد نکند. در دسته بندی اتحادیه اروپا به یک دسته از وسایل نقلیه کوچک چهار چرخ «quadricycle» می گویند که در مقایسه با خودروهای معمولی شرایط سخت گیرانه تری برای طراحی دارند و با محدودیت هایی از نظر وزن، قدرت و سرعت موتور مواجه هستند. بازی موتور سواری برای کامپیوتر • دانلود رایگان- شیر سواری بر روی ماشین برقی برای کودکان 4 نفره ,Feb 18, 2018· به دلیل کمبود تجربه ، کودکان ممکن است مهارت کافی برای بازی با خودروهای برقی را نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید