ماشین شارژی خوب چه ویژگی های دارد؟

علاوه بر Fortwo (نمونه اول) و Forfour (نمونه دوم) که قبلاً شناخته شده بودند، Smart از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵، Roadster (نمونه سوم)، یک اتومبیل اسپرت دو نفره هم تولید کرده است. جالبه که بدونین امروز نام تسلا که بهعنوان ارزشمندترین برند خودروی جهان شناخته میشه – تا قبل از اون، تویوتا باارزشترین برند بود – اولین تولیدکننده انبوه خودروهای برقی نیست. شما باید قبل از خرید ماشین برقی کودک توجه داشته باشید که مواد استفاده شده در ساخت ماشین اسباب بازی سمی نباشند و به قدر کافی مقاومت داشته باشند که در صورت تصادف، آسیبی به کودک وارد نشود. موتور ماشین باید قدرت حرکت با وزن کودک مورد نظر را داشته و جنس بدنه ماشین توانایی تحمل وزن کودک شما را داشته باشد. بهتر است بدانید با آن که اغلب ماشین شارژی ها از نظر ظاهر با هم یکسان هستند ولی از نظر قدرت موتور، توان تحمل وزن کودک در سنین مختلف یا حتی امکان استفاده چند کودک به صورت همزمان با یکدیگر تفاوتهایی دارا هستند. ۱- تعداد موتور در ماشین برقی کودک معمولاً از یک تا چهار موتوره متغیر است و تاثیر بسیار زیادی در توان حرکتی، سرعت، قدرت و تحمل وزن کودک توسط ماشین میگذارد. این کار درستی است و سلامت کره زمین نیز به همین اقدامات ما بستگی دارد.

با توجه به حرکت پرشتاب جهان به سمت خودروهای برقی، قدم گذاشتن فناوران ایرانی در این مسیر یک اتفاق امیدبخش است و در صورت برنامهریزی دقیق میتواند مانع از عقبافتادگی کشور در این حوزه مهم در سالهای آتی گردد. بازی های اتومبیل سواری از آن زمان تا به الان که چند سالی است شکل گرفته اند راه طولانی را طی کرده اند! باتری ماشین شارژی چند ساعت بايد تو شارژ باشه؟ چنانچه به دنبال ماشین شارژی قوی میگردید پیشنهاد میکنیم از میان مدلهای چند موتوره انتخاب خود را نهایی کنید. ما سبزیجات را در حیاط خلوت خانه خود پرورش میدهیم و بازیافت و کمپوست میکنیم. سرعت هر خودرو بطور میانگین ۸-۱۲ کیلومتر بر ساعت است و ابعاد تقریبی هر ماشین ۲۰۰×۹۰ سانتی متر است که ظرفیتی معادل دونفر را در اختیار کاربر قرار می دهد. بسته به اینکه کودکتان طرفدار ماشینهای شاسی یا سرعتی همچون فراری، پورشه، بی ام دابلیو است یا حتی به نمونه ماشینهای مخصوص طبیعتگردی همچون جیپ و ماشینهای آفرود علاقمند است، میتوانید در میان دو گروه ماشین شارژی پسرانه و ماشین برقی کودک دخترانه دست به انتخاب بزنید. از سه چرخه یا چهارچرخه ساده تا انواع مشابه ماشینها و موتورهای محبوب دنیا نظیر موتور وسپا و دوکاتی و یا ماشینهای لوکس و هیجانانگیز نظیر جیپ و فیات500 یا ماشینهای کلاسیک و یا حتی ماشینهای حرفهای مثل تراکتور، بولدوزر، ماشین آتش نشانی و غیره را میتوانید در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید.

اگر میخواهید با خرید اسکوتربرقی یا ماشین برقی فرزند خردسالتان را غافلگیر کنید نیاز به دانستن نکاتی در خصوص این اسباببازیهای متحرک دارید. به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از فارس، هفته گذشته «یوز»، وارد خیابان های تهران شد و این ماشین برقی ایرانی که به تازگی موفق به دریافت مجوز شماره گذاری شده، در مرکز توجه مردم و رسانه ها قرار گرفت. طبق استانداردهای جهانی، این محصول چهار چرخ ۲ نفره در کلاس «کوادری سایکل» یا «چهارچرخه» (quadricycle) دسته بندی می شود که در این گزارش بیشتر با آن آشنا می شویم. این اسباب بازی قادر است ساعتها کودکتان را سرگرم کرده و انرژی و هیجان او را به بهترین شکل ممکن تخلیه نماید. ۱۳- صدای استارت موتور به همراه صدای کارکرد آن که در تداعی تجربهای بسیار ملموس و واقعی از هدایت خودرو برای کودک تاثیرگذار است. قیمت ماشین شارژی: قیمت ماشین شارژی با توجه به موارد بسیار زیاد و امکانات مختلفی که برای آن در نظر گرفته می شود، تعیین می گردد. این شرکت پیش از توسعه یوز٬ مهندسی و ساخت خودروها و موتورسیکلتهای مختلفی را با هدف شرکت در مسابقات توسعه خودروهای برقی دانشگاه صنعتی شریف در کارنامه داشته و اتفاقا در اکثر مسابقات مربوطه نیز موفق به کسب مقامهای برتر شده بود.

موتور الکتریکی این خودرو 1914 اسب بخار قدرت دارد و به همین دلیل هم هست که قیمت آن به بیش از 2 میلیون دلار میرسد! در مجموع آنکه بنظر میرسد خودروی برقی بهعنوان یک فناوری جدید در کشورمان، هنوز نیاز به معرفی دقیقتر دارد و اظهارات غیرفنی عموما بهعلت عدم شناخت کافی نسبت به این فناوری صورت میگیرد. این بسته ها معمولاً بزرگ هستند و تمام قسمت های کف یک ماشین الکتریکی را اشغال می کنند. البته جدول زمانی مشخصی برای رونمایی و عرضه آن به نمایندگیها وجود ندارد، اما میدانیم که حتما این خودرو تمام برقی خواهد بود. ۱۵- چراغ راهنما جهت آموزش و آشنایی کودک به استفاده از این چراغ در ماشینهای واقعی و ایمنی بیشتر در زمان هدایت اتومبیل بیرون از منزل. ۶- کمک فنر برای ماشین برقیهایی که در بیرون از خانه مورد استفاده قرار میگیرند حائز اهمیت بیشتری است، زیرا علاوه بر تجربه سواری نرمتر و مهیجتر مانع از آسیب به کمر و زانوی کودک میگردد. ماشینهای شارژی را میتوان در دسته متنوعترین اسباببازیهای سرگرمی کودکان قرار دارد زیرا به فراخور تنوعی که ماشینهای مختلف در برندهای گوناگون دارا هستند، نمونههای کوچک آن با قابلیتهای جذاب برای بچهها طراحی شدهاند. ۴- قفل ایمنی جهت ممانعت از روشن شدن ماشین شارژی کودک در زمان شارژ زیرا استفاده از این وسیله در زمان شارژ بسیار خطرناک است و به جهت ایمنی بیشتر کودک در برابر آسیب احتمالی استفاده از این قفل بسیار راهگشاست.

دیدگاهتان را بنویسید