مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان امیدواری را به خانواده‌های فاقد فرزند برگردانده است

0 63ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مورد حمایت مدیریت ارشد لرستان قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، جلال شیخ‌پور امروز ۲۱ مردادماه در بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان با تبریک سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی گفت: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی یکی از مراکز خاص و قابل اعتناء در لرستان و غرب کشور است.

وی اضافه کرد: این مرکز امیدواری را به خانواده‌های فاقد فرزند در لرستان برگرداننده است و مددجویان کمیته امداد امام (ره) استان از خدمات آن بهره‌مند شده و می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان بیان کرد: با توجه به گزارش‌های ارائه شده در خصوص موفقیت‌آمیز بودن مراحل درمان ناباروری در این مرکز انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی و مدیریت ارشد لرستان حمایت ویژه‌تری از جهاد دانشگاهی داشته باشند.

شیخ‌پور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر فرزندآوری و جوانی جمعیت بیان کرد: در راستای اجرای صحیح این سیاست مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی بازوی فرزندآوری در استان بوده و به این مطالبه مهم معظم‌له جامه عمل پوشانده است.

وی بیان کرد: فرزندآوری و کمک به رفع مشکل ناباروری، سبب تحکیم بنیان خانواده در لرستان می‌شود و هدف جهاد دانشگاهی از تاسیس این مرکز همین موضوع است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه در بحث درمان ناباروری مددجویان تحت پوشش امداد را شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل و به جهاد دانشگاهی معرفی کرده‌ایم، اظهار کرد: کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) به لحاظ مسئولیت اجتماعی که دارد به دهک‌های یک تا پنجم غیرتحت‌پوشش که هزینه درمان را نداشتند تسهیلات پرداخت کرده است.

این مسئول یادآور شد: نگاه و رویکرد مجموعه مرکز درمان ناباروری کمک به بهبود وضعیت سلامت جامعه است.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.