مرگ بازیگر سریال «This Is Us»

0 13«ران سیفس جونز»، بازیگر برنده جایزه امی که بیشتر برای بازی در نقش ویلیام هیل در سریال «This Is Us» (این ما هتسیم) شهرت داشت، در سن ۶۶ سال درگذشت.

به گزارش ایسنا به نقل از مجله پیپل، یکی از نمایندگان این بازیگر با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد «ران سیفس جونز» بازیگر محبوب و برنده جایزه امی در سن ۶۶ سالگی به دلیل مشکل ریوی طولانی‌مدت درگذشته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: «در طول دوران حرفه‌ای‌اش هر کسی که سعادت آشنایی با او را داشت، گرمی، سخاوت و مهربانی‌اش را احساس می‌کرد. او کار خود را در کافه شاعران نویوریکن آغاز کرد و عشق او به صحنه در تمام دوران حرفه‌ای‌اش وجود داشت و اخیرا نیز برای نمایش «کلاید» در برادوی نامزد جایزه تئاتر تونی و برنده شدن جایزه نمایشی «دِسک» شده بود.

«جونز» بیشتر برای بازی در سریال«This Is Us» در نقش ویلیام هیل، پدر بیولوژیکی رندال پیرسون (استرلینگ کی. براون) شناخته شد، که برای آن دو جایزه اِمی مهمان در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ برنده شد. در همان سال، دخترش «جازمن» نیز اولین جایزه امی خود را به دست آورد تا برای نخستین بار یک پدر و دختر در یک سال برنده جایزه اِمی نام بگیرند.

او که سابقه بازی در سریال «نظم و قانون: جنایات سازمان یافته» را نیز در کارنامه داشت در سال ۲۰۲۱ در گفتگویی با نیویورک تایمز فاش کرد که با بیماری مزمن انسدادی ریه مبارزه می‌کند و در سال ۲۰۲۰ در مرکز پزشکی رونالد ریگان، پیوند دوگانه ریه دریافت کرده و تقریباً دو ماه در آنجا بستری بوده است.

او علاوه بر نقش آفرینی در سریال «این ما هستیم» سابقه بازی در سریال‌های «آقای ربات» (۲۰۱۵-۲۰۱۶)، «گِت داون» (۲۰۱۶-۲۰۱۷)، «لوک کیج» (۲۰۱۶-۲۰۱۸)، «به دنبال آلاسکا» (۲۰۱۹) و «حقیقت گفته می‌شود» (۲۰۱۹-۲۰۲۳) را نیز داشت.

همچنین «نیمه نلسون» (۲۰۰۶)، «در سراسر جهان» (۲۰۰۷)، «چانه شیشه‌ای» (۲۰۱۴)، «تقویم تعطیلات» (۲۰۱۸)، «روزهای سگی» (۲۰۱۸) و «نام من دولمایت» (۲۰۱۹) از جمله آثار سینمایی هستند که «ران سیفس جونز» در آن نقش‌آفرینی داشته است.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.