نکات خرید عروسک • راهنمای کامل خرید عروسک • وبلاگ واسط کالا

عروسکهای روسی نوعی عروسک پارچهای هستند که داخل آنها با استفاده از پلی استر پر میشود. بدین ترتیب کمپانی باربی با دقت به جا به انتقادهایی که از او میشد، مسیر پیشرفت و جهانی شدنش را پر سرعتتر طی میکرد. در انتخاب عروسکها برای نوزاد باید دقت بسیاری کرد تا استانداردهای لازم برای بازی داشته باشد. عروسکهای باربی با دقت و سرعت تحسین برانگیزی در طی برهههای زمانی مختلف و در طول سالیان با هدف و با داشتن نقشه راه به روز رسانی شدند. به خصوص که باربیها در مسیر پیشرفت هرگز متوقف نشدند و اتفاقا هر روز باید به ایدههای تولیدی خود در زمینه طراحی لباس میافزودند. یک ابداع جالب توجه دیگر از طرف این کمپانی این بود که جعبههایی را طراحی کرد که در آن یک عروسک و چند تکه لباس متفاوت قرار داده شده بود. به دلایلی که در ادامه مقاله بیان خواهیم کرد، خرید عروسکهای مد را در اولویت قرار ندهید. حتی در ادامه لباسهای طراحان مشهور دنیای مد در مقیاس این عروسکها بر تنشان شد و امروزه به فروش میرسد. در سال 2016 حتی شکلهای اندامی متفاوت نیز طراحی کرد و دیگر تمام عروسکهای باربی منحصرا لاغراندام و قدبلند نبودند.

اما حتی این کار هم به نتیجه نرسید. اما تیم اتاق فکر این کمپانی زیرکتر از آن بود که با چنین انتقادهایی دست و پای خود را گم و یا فعالیت خودش را کمتر کند. اگر کودکان، از معلم دعوت کنند که “به مهمونی چای خوردن ما بیا”، معلم می­تواند در بازیشان شرکت کند اما بدون اینکه جلب توجه کند. اما همواره میتوان نکات مثبت و کوشش و پشتکار و ویژگیهای پسندیده هر شخص یا تیم موفق در این جهان را ستود و از آنها نکات مثبت آموخت. در هر صورت سرنوشت از طریق کمپانی متل Mattel او را به شغل رویاییاش رساند. دسترسی به جزیره فقط از طریق قایق ممکن است و با توجه به سابقه اسرارآمیز و خاص آن، به مکانی پرطرفدار در بین گردشگران تبدیل شده است. سر از طریق یک فنر به بدن متصل میشود بنابراین هنگام حرکت، سر عروسک تکان میخورد. همکاری کمپانی باربی یا به صورت معرفی یک برند در پست های اینستاگرامی است یا به صورت عرضه یک کالکشن جدید به بازار. اما با خلق ایدههای جدید بسیاری از سمت خودشان پیش رفت و بعد از گذشت زمان بسیار موفقتر از کمپانی مذکور شد.

شاید وقتی اسم عروسک به میان می آید ، در ذهن ما تصویر یک دختر کوچولو با عروسکش در حال شانه زدن موهای آن است، اما جالب است بدانید که عروسک ها نیز جنسیت جداگانه دارند. همچنین خانواده گفته است که آنها وقتی از کنار کُمدِ پوپا عبور میکنند، بارها صدای ضربه زدن یک نفر روی شیشهی کُمد را شنیدهاند.وقتی آنها متوجه صدا شده و به سمتِ او برمیگردند، متوجه میشوند که دستِ عروسک روی شیشه قرار دارد. به گزارش ایسنا بنابر اعلام نانی شاپ، امروز عروسک به عنوان همدم کوچکی برای تمامی سنین است، در زمانهای دورتر به عنوان نماد و شیای با ارزش مورد استفاده قرار میگرفت. والدین معمولا به ویژه برای فرزندان خردسال خود این نکته را در درجات بعدی قرار میدهند. ایده ساخت این عروسکها از آنجا در ذهن این بانو جرقه زد که روزی دخترش “باربارا” را در حال بازی با عروسکهای کاغذی دید و به این فکر افتاد که عروسکهای سه بعدی برای دخترش خلق کند.

بدین ترتیب کودک صاحب عروسک باربی خود میتوانست استایلیست عروسکش باشد و تکههای مختلف لباس و زیورآلات گوناگون را با هم ست کند و عروسکش را متفاوت لباس بپوشاند. مثلا الی صعب که برای یک عروسک باربی، لباس عروس طراحی کرده بود. صاحبِ فعلی هارولد مردی به اسم آنتونی کویناتا است که این عروسک را در سال ۲۰۰۴ از وبسایتِ «ئیبِی» خریداری کرده بود. میتوانید خانههای عروسکی را به صورت آنلاین پیدا و خریداری کنید و با این هدیه فوقالعاده کودک خود را غافلگیر کنید. چراکه امروزه باربی یکی از کاملترین کلکسیونها را داراست. در سال 2014 با راهاندازی صفحه اینستاگرامی “باربی استایل”، عروسک باربی به یکی از تاثیرگذاران عرصه مد و اجتماع نیز بدل شد. درک کودک از محیط را باید شناخت و با در نظر گرفتن سلایق و علایق ایشان به ساخت ابزار سرگرمی برای وی همت گماشت. اما تصورش را بکنید که پشت هزاران الگو و ایده برای لباسهای مختلف چقدر باید خلاقیت، هنر و تلاش خوابیده باشد. اما نباید فراموش کنیم که از هیچ چیزی نباید بت ساخت. بعد از جنگ جهانی و شاید به دلیل همین تنهایی کودکان بود که ساخت و فروش عروسک ها رونق گرفت. از طرفی عروسکها میتوانند بخشی از دنیای کودکان ما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید