وزیر علوم: شرکت‌کنندگان در طرح ولایت، راهنمای سایر دانشجویان باشند

0 60ایسنا/خراسان رضوی وزیر علوم با اشاره به اهمیت حضور در طرح ولایت، گفت: دانشجویانی که در این طرح شرکت می‌کنند، می‌توانند راهنمای دیگر دانشجویان در زمینه‌های مختلف باشند.

محمدعلی زلفی‌گل امروز ۱۶ مرداد در دیدار با دانشجویان شرکت‌کننده در طرح ولایت از دانشگاه‌های سراسر کشور که در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از امنیت ما همواره در تلاش اند و ما باید قدردان آنان باشیم و برایشان دعا کنیم.

وی با یاد کردن از مرحوم حجت‌الاسلام صالحی، بنیان‌گذار طرح ولایت در کشور، افزود: حضور در طرح ولایت که با اخلاق، معنویت و انسانیت عجین است را قدر دانسته و از آن حداکثر استفاده را ببرید.

وی افزود: دانشجویانی که در این طرح شرکت می‌کنند، می‌توانند راهنمای دیگر دانشجویان در زمینه‌های مختلف باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، وزیر علوم ادامه داد: شما باید با داشتن مهارت‌های روابط عمومی و جذب مخاطب، بتوانید دانشجویان را به خود جذب کنید و از این فرصت برای انتقال تجربیات خود به دیگران بهره ببرید.

زلفی‌گل اضافه کرد: دانشجویان ارزشی و انقلابی باید از نظر علمی نیز سرآمد باشند تا بتوانند در کنار فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و غیره، از نظر علمی هم به دانشجویان دیگر کمک کنند. دانشگاه فرصت‌ها و ظرفیت‌های بسیاری دارد و تلاش کنید از این ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را ببرید.

در پایان این دیدار، وزیر علوم به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.