پیگیر تخصیص تسهیلات تکمیلی برای واحدهای مسکن مسجدسلیمان هستیم

0 57ایسنا/خوزستان رییس بنیاد مسکن کشور گفت: پیگیر دریافت مصوبه دولت برای تخصیص تسهیلات تکمیلی ۲۰۰ میلیون تومانی برای تکمیل واحدهای در حال ساخت مسجدسلیمان هستیم.

اکبر نیکزاد امروز، ۲۱ تیرماه در حاشیه بازدید از شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: هر ماه یکبار به خوزستان سفر می‌کنم و بازدید از شهرهای خوزستان را جزئی از تعهدات خود می‌دانم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: اقدامات خوبی در مسجدسلیمان اجرایی و شهرک بسیار خوبی در این شهرستان طراحی شده است و کارها تا حدودی خوب پیش رفته است.

رییس بنیاد مسکن کشور گفت: شیرینی کار آنجا است که واحدهایی که در این شهرک در ساخت هستند تکمیل و مردم در این واحدها مستقر شوند.

نیکزاد عنوان کرد: در سفری که رییس جمهور به خوزستان داشتند پیشنهاد تخصیص تسهیلات تکمیلی برای تکمیل این واحدها ارائه شد. در این زمینه پیگیر هستیم تا تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای این واحدها مصوب شود که امیدواریم این مهم محقق شود.

وی ادامه داد: برای زیرساخت‌ها از جمله شبکه آب و برق و فاضلاب در مسجدسلیمان و… هزینه‌های بسیاری انجام شده است و کار به جایی رسیده که اگر مسئولان قوی‌تر عمل نکنند ممکن است زحماتی که در گذشته کشیده شده است هم از بین برود.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.