چرا وای فای اینقدر کند است؟

در کل اگر قصد خرید ماشین برقی برای کودک نوپای خود را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید یک ماشین برقی کوچک با قیمت پایینتر است. اگر به دنبال خرید ماشین شارژی برای کودک خود هستید، سایت کودکو مکان مناسبی برای انتخاب و خرید بهترین و ایدهآلترین ماشین برقی برای فرزند شما است. مسئولین هیوندا اخبار منتشر شده در مورد SUV برقی خود را تایید کرده اند و طبق پیش بینی ها تا سال 2018 این ماشین به بازار عرضه خواهد شد. حدود 4 سال پیش دانشگاه آزاد قزوین از یک ماشین کوچک دو نفره به عنوان اولین ماشین تمام برقی ایران رونمایی کرد که ظاهر جذاب و مدرنی هم داشت. حدود ۹۰ درصد از این خودرو بومی سازی شده و دانشگاه آزاد قزوین گفت تا پایان سال آینده ۱۰ درصد دیگر را هم بومی سازی خواهد کرد. فروشگاه آنلاین کودکو مجموعه بزرگی از انواع ماشین شارژی را برای کودکان با سنین مختلف از دو تا 12 سال ارائه میدهد. ماشینهای شارژی یکی از جذابترین و محبوبترین اسباب بازیها برای کودکان است. تقریباً همه بچهها عاشق ماشینسواری و ماجراجویی هستند و داشتن یک ماشین اسباب بازی شارژی هر کودکی را بینهایت خوشحال و شاد میکند. با این حال، این هزینه، بیش از صدها دلار که صرف هزینههای بنزین در هر ماه، ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال و استفاده از خطوط عوارض و پرتردد میشود را جبران میکند.

حالا مدل ایکس پلد نمونهای پیشرفتهتر از همین خودرو است که با قدرت شگفتانگیز 1020 اسب بخار، در جادههای یکه تازی میکند. با چنین موتور قدرتمندی، تسلا مدل اس لانگ رنج میتوانید در مدت 3.1 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر بر ساعت برساند. در این نوع از ماشینهای Tesla، باز هم قیمت به نصف مدل قبلی یعنی مدل S میرسد. یعنی حدودا برای سری های بعدی شما نیازه که 6 ساعت این دستگاه ها رو به شارژ بزنید. البته باید گفت زیرساختهای لازم برای یک خودروی تمام برقی در ایران بسیار ضعیف است و ممکن است به این زودی ها شاهد ماشین های تمام الکتریکی در بازار ایران نباشیم. جالب است بدانید که این اولین بار نیست که خبر از عرضه خودروی تمام الکتریکی ایرانی بیان شده و در چند سال گذشته ماشین های مختلفی با عنوان اولین خودروی تمام الکتریکی ایران رونمایی شدهاند و قرار بوده به زودی وارد مرحله تولید انبوه شوند اما از آنها خبری نیست.

چناچه پیست بخواهد در طبقات مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی شود حتما باید زیر شاسی کشی های پیست، فنر هایی با قطر ۷ سانتی متر کار شود تا از انتقال ضربه به سقف طبقه پایین جلوگیری شود همچنین این فنر ها وزن صفحات سنگین پیست را تحمل خواهند کرد. اولین چیزی که باید در مورد باتری در خودروی الکتریکی بدانید این است که، برخلاف تلفن همراه شما که فقط یک باتری دارد، در خودرو الکتریکی صد ها یا هزاران باتری مانند یک بسته بهم متصل می شوند. این خودروی کوچک می تواند با برق معمولی شارژ شود و با هر بار شارژ حدود ۱۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند. اولین محصول تمام برقی کارمانیا یک ماشین سدان با ابعاد کوچک است که حدود 60 اسب بخار قدرت دارد و با هر بار شارژ می تواند حدود ۳۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند. رانا برقی ۱۲۲ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور دارد و با هر بار شارژ می تواند ۲۲۰ کیلومتر مسافت را طی کند. چهار چرخه سبک (L6e) توسط دستورالعمل (2002/24/EC) به وسایل نقلیه موتوری با چهار چرخ گفته میشود که جرم بدون بار آنها بیش از ۴۲۵ کیلوگرم نیست.( بدون احتساب جرم باتریها در مورد وسایل نقلیه الکتریکی) و حداکثر سرعتی که میتواند طی کند بیش از 45 کیلومتر در ساعت نیست.

قبل از این رسیدن به این نتیجه، در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ میلادی بحران انرژی سراسر جهان رو دربرگرفت و اگرچه نگاهها بار دیگه متوجه خودروهای برقی شد اما به تولید انبوه و ایجاد بازار رقابتی نرسید. 2- منبع انرژی؛ شامل منبع انرژی، واحد کنترل انرژی، واحد شارژ مجدد منبع انرژی. بهتر است شارژ باتری بین ۲۰ تا ۸۰ درصد باقی بماند. ضمناً یکی دیگر از موارد مهم در خرید ماشینهای اسباب بازی برقی توجه به نوع باتری و نحوه شارژ آن است. از همه ي این موارد قبل, سازندگان این اتومبیل مدعی میباشند که تنها ظرف 15 دقیقه, باتری ان 80 درصد شارژ میشود. حدود ۵۰ درصد از قطعات رانا برقی داخلی سازی شده اند. حجم سیلندر موتور آن برای موتورهای احتراقی از ۵۰ سانتی متر مکعب تجاوز نمی کند، یا حداکثر توان خالص خروجی آن ها در مورد موتورهای احتراق داخلی ( سوخت دیزل) از ۴ کیلووات بیشتر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید