چشمه جوشان انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست

0 26ایسنا/زنجان رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: دشمن دست به جنگ شناختی زده و خود را پشت امپراطوری رسانه پنهان کرده است. 

سردار محمد زهرایی ظهر امروز (۲۳ مردادماه) در یادواره شهدای جهاد، خدمت و جهادگران آسمانی استان زنجان، ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا (ع)، با بیان اینکه در طول تاریخ رویارویی با حق و باطل وجود داشته و امروز نیز این رویارویی به حد اعلای خود رسیده است، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های دشمن بر هم زدن وحدت و همبستگی میان مسلمانان است. دشمن سعی بر بی‌معنا کردن بشریت و معنویت دارد. دشمنان از معنا بی‌معنایی و از واقعیت‌، واقعیت‌های مصنوعی می‌سازند. 

وی ادامه داد: در دنیای امروزی دشمنان ۲۴ ساعته در حال دروغ‌پراکنی است و دروغ‌هایی به ما می‌گویند که می‌دانیم دروغ است اما در ذهن‌ها رسوخ می‌کنند. 

زهرایی با بیان اینکه دشمن دست به جنگ شناختی زده و خود را پشت امپراطوری رسانه پنهان کرده است، تشریح کرد: در بحران هویت و جنگ تمام‌عیار ترکیبی علیه ایران اسلامی که معناها در حال واژگونی است و حقایق کف میدان در فضای مجازی وارد شده است، ما باید با کارهای واقعی امیدآفرین و خدمت‌رسان این ورق را برگردانیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه در این جنگ خیلی از افراد دچار خطای محاسباتی هستند، افزود: دشمن خطای محاسباتی همیشگی دارد و فکر می‌کند ابزار مادی که دارد برترین است، آنها تکنولوژی دارند، ولی یک چیز ندارند که آن هم نبود انسان‌های باورمند است.

این مسئول با اشاره به اغتشاشات سال گذشته، اذعان کرد: فتنه سال گذشته نشان داد آرمان‌ علی‌وردی‌ها و روح‌اله عجمیان‌ها که از گروه‌های جهادی برخواسته بودند، هنوز پای کار هستند؛ به همین دلیل ورق فتنه را به نفع نظام اسلامی بازگرداندند.

وی اضافه کرد: فتنه سال گذشته فتنه بزرگ ترکیبی علیه نظام اسلامی بود؛ برخی در بیرون، دچار اشتباه محاسباتی شدند و دروغ‌های خود را در زیست مجازی خود پذیرفتند. 

این مسئول خاطرنشان کرد: در جنگ شناختی سال گذشته، آحاد جامعه به میدان آمدند و با این‌ کار همه برنامه‌ریزی‌های دشمن خنثی شد. دشمنان باید بدانند که چشمه جوشان انقلاب اسلامی که از مکتب عاشورایی الهام می‌گیرد، تمام شدنی نیست زیرا این مکتب، شهیدان علی‌وردی‌ها و عجمیان‌ها تربیت می‌کند.

انتهای پیام

Leave A Reply

Your email address will not be published.