۹ عروسک تسخیر شده که ممکن است شما را به مرز جنون برسانند + تصاویر

آنابل یک عروسک پارچهای است که بر اساس یک کاراکتر داستانی به نام Raggedy Ann ساخته شده است. علاوه بر این عروسکهای موزیکال و سخنگو نیز مهارتهای شنیداری و گفتاری کودک را تقویت میکنند. بچههاند که کُلّی وقت صرف یک عروسک پارچهای میکنند و عروسک برایشان آن قدر اهمیت به هم میرساند که اگر یکی آن را ازشان کِش برود میزنند زیر گریه… کلی ذوق میکنند از اینکه ما چه کشور نازنین و چه مردم نازنینی داریم. سپس بعد از دوازده سال کارخانهای در کشور آمریکا این اسباب بازیها را به طور گسترده تولید و توزیع کرد. طراحی منحصر بفرد این فرشته های کوچولو مورد پسند همه دختر بچه ها مخصوصا گروه سنی کودک (2 تا 5 سال) و خردسال (5 تا 8 سال) می باشد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، وقتی کودک هستیم برای آرامش یافتن به عروسکهایمان پناه میبریم، اما وقتی بزرگ میشویم، دیگر عروسکها حس خوب قبلی را به ما منتقل نمیکنند و در بعضی موارد حتی ممکن است به کابوس ما نیز بدل شوند.

علاقهای که بزرگسالان به این عروسکها دارند اگر بیشتر از کودکان نباشد، کمتر نیست. این مجموعه ضمن در نظر داشتن نیاز شما محصولاتی را انتخاب نموده که چه در دنیای کودکان و چه بزرگسالان، خاصترین هدیه برای شما و عزیزانتان محسوب شود. در فیلم، آنابل توسط عروسکی بسیار ترسناکتر به تصویر کشیده شده است، در حالی که در دنیای واقعی آنابل چهرهای دوست داشتنی همچون هر عروسک Raggedy Ann دیگر دارد. کسانی که تا کنون در زندگیشان به ابراز علاقه و دوست داشتن خود مبادرت نکرده اند، قادر نخواهند بود در بزرگسالی نیز آن را انجام دهند و از این رو به شدت سرخورده می شوند. بوم ماده را گویند، و آن پرنده ای است منحوس . کودکان 2 تا 3 ساله: در این سن، مهارت های اجتماعی کودک شما به سرعت در حال رشد است و آنها عروسک دخترانه ای را می خواهند که بتوانند فعالانه از آنها تربیت و مراقبت کنند.

بازی کردن فقط یک سرگرمی ساده نیست و در رشد شخصیت کودکان بسیار مؤثر است. عروسک هایی که می توان با یک بطری به آنها غذا داد یا پوشک آنها را عوض کرد، عروسک دخترانه هایی که به راحتی لباس پوشیده و درآورند، انتخاب های بسیار خوبی هستند. آنها می توانند ساعت ها سرگرم پوشیدن لباس های مختلف به عروسک دخترانه و بازی با موهایشان و همچنین خلق سناریوهای وانمودی فوق العاده باشند. عروسکهایی نیز با جنسهای مختلف مانند پارچهای، پولیشی، نمدی و بافتنی نیز در بازار بسیار زیاد است که این مدلهای هم برای دختران و هم برای پسران مناسب هستند و معمولا نیز به شکل حیوانات هستند. این اسباب بازی در نقش آفرینی کودکان تاثیر بسزایی دارد که برای کودکان بسیار جذاب هستند. کودکان در سن ٣ تا ٥ سالگی، معمولا عروسک­ هایی را می­پسندند که شبیه بچه­ ها و یا حیوانات واقعی باشند یا از آنها که دست­ ها و پاهایشان متحرک است و می­توان آنها را در حالت­ های مختلفی (نشسته، ایستاده و …) قرار داد. این موضوع عموما درباره دختران صدق میکند و عروسکهای دخترانه عنوان پرفروشترین نمونه از عروسکها در بازار را از آن خود کرده است که تنوع این اسباب بازی از مواردی است که در هنگام خرید و انتخاب ما را با گزینههای مختلفی رو به رو میکند.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام نانی شاپ، امروز عروسک به عنوان همدم کوچکی برای تمامی سنین است، در زمانهای دورتر به عنوان نماد و شیای با ارزش مورد استفاده قرار میگرفت. در طول این دوره، کودکان شروع به استفاده از اشیا به عنوان نماد می­کنند و همچنین از بعضی از رفتارها تقلید می­کنند. اولین عروسک ها به عنوان نمادی از اشخاص مذهبی و یا به عنوان اسباب بازی ساخته می شدند. هنگام خرید اسباب بازی از هر نوعی به هیچ عنوان خود را محدود به مدلهای پسرانه و دخترانه نکنید و این مدل انتخاب جنسیتی را کنار بگذارید. پس به شما توصیه میکنیم اگر قصد آموزش به کودکان را دارید با خرید عروسک نمایشی این کار را راحتر و موثرتر انجام دهید. هرچند به نظر میرسد که خرید عروسک تنها میتواند دختربچهها را خوشحال کند؛ اما بد نیست بدانید که بعضی از عروسک ها میتوانند برای پسربچهها نیز مفید باشند. حال می خواهد یک جاسوئیچی کوچک برای کیفتان باشد، یا یک عروسک بزرگ گوشه اتاقتان! در یونان و روم مرسوم بود که پسران هنگام بلوغ اسباب بازی های خود را وقف خدایان می کردند و دختران هنگام ازدواج اسباب بازی های خود را به الهه ها تقدیم می کردند. لعبت را گویند که دختران بدان بازی کنند، و آن را بفارسی لهفت خوانند.

دیدگاهتان را بنویسید